Neler Yeni

VPN çok mu yavaşlatıyor?

Deltore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akın
opera vpn kullanıyorum , 1000mgbt internete sahip olmama rağmen çok fazla donuyor . opera ile mi alakası var yoksa hepsi mi böyle?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
sunucuya ve yoğunluğa bağlı. Premium vpn alırsanız 900-1gb arası hız alırsınız

sunucu alırken almanya olmasına özenin.

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Burak
Ustteki vpnsiz olayi kullan ya da cloudflare warp'i kullan. warp'ta performans dusmesi olmuyor.

DogancanYr

80+ Bronze
Ustteki vpnsiz olayi kullan ya da cloudflare warp'i kullan. warp'ta performans dusmesi olmuyor.
Warp sitelerin engelini açmaz . Sadece dns tabanlı site engellemelerini açar ve modemin veya bilgisayarın dnssini değiştirerek girebilirsin. Türkcell , türktelekom , vodafonda kesinlikle işe yaramıyor cloudflare warp.

Deltore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk olarak o vpn değil bir proxy yalan söylüyorlar.
ikinci herhangi bir ücretsiz vpn eklentisi kur kat ve kay daha iyi.
üçüncü bu var https://forum.donanimarsivi.com/konu/vpn-olmadan-giris-engeli-olan-sitelere-girme-_v2-0.825055/
dns olmuyor sebebini bilmiyorum. vpn mi bu warp . 3.ü ne oluyor.

Deltore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet cloudflare'in ucretsiz vpn uygulamasi. Ben hem telefonda hem PC'de kullaniyorum 4K'da dahi donmuyor bende.
Warp sitelerin engelini açmaz . Sadece dns tabanlı site engellemelerini açar ve modemin veya bilgisayarın dnssini değiştirerek girebilirsin. Türkcell , türktelekom , vodafonda kesinlikle işe yaramıyor cloudflare warp.
şimdi denedim dns ile sadece opera da olmuyor . sorun kimde anlamadım.

DogancanYr

80+ Bronze
dns olmuyor sebebini bilmiyorum. vpn mi bu warp . 3.ü ne oluyor.
Vpn değil dns şifreliyor kısaca internet servis sağlayıcın nereyi grdiğini göremiyor ve bu verileri satamıyor. 3. olan ise vpn veya proxy değil sadece internet paketlerini değiştiriyor, bölüyor veya ekleme yapıyor.

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Burak

warp'in icerisinde vpn de var. Giremedigin site varsa soyle acip ekran goruntusu atayim. Sadece 1.1.1.1 i kullanirsan acmaz.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Opera'nın VPN'si yok, Proxy o. Opera baştan aşağı dandik bir tarayıcı. Google Chrome'ye bile rahmet okutacak kadar da veri hırsızı, spyware. İlk tavsiyem bu ucube tarayıcıyı sisteminizden kaldırmanız olur. Onun haricinde sorunuza gelecek olursak; Hayır, her VPN böyle değil. Bağlandığınız sunucularla alakalı. Normal hâliyle aynı hızı veren VPN'ler de var lakin çoğunlukla ücretli oluyorlar. Size tavsiyem VPN yerine GoodbyeDPI kullanmanız olur. Hızdan kaybetmeden engelleri aşabilirsiniz.

Top Bottom