Neler Yeni

Çözüldü✓ VPN' e Bağlanmyan wifi

Mhmmd.19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Muhammed Unatoğlu
Instagram
mhmmdnt34
Yurtta kalıyorum pc ye saglamindir gibi sitelerden oyun indirmek olsun fullhhfilmizlesene gibi ücretsiz film izleyebileceğim sitelere giremiyorum. Saçma bi güvenli intenet olayı var. Apk oyun bile indiremiyorum ( toprakkoç) sitesine girmiyor. Vpn indirdim bağlantı kuramıyor. Vpn işinden çok da anlamam. Bi ayar yapıp vpn e bağlanabilir miyim ? Hospot ve turbo vpn olmuyor önerebileceğiniz vpn var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtta kalıyorum pc ye saglamindir gibi sitelerden oyun indirmek olsun fullhhfilmizlesene gibi ücretsiz film izleyebileceğim sitelere giremiyorum. Saçma bi güvenli intenet olayı var. Apk oyun bile indiremiyorum ( toprakkoç) sitesine girmiyor. Vpn indirdim bağlantı kuramıyor. Vpn işinden çok da anlamam. Bi ayar yapıp vpn e bağlanabilir miyim ? Hospot ve turbo vpn olmuyor önerebileceğiniz vpn var mı ?
Saati de yeni fark ettim hayırlı cevap gelmez bu saatte.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,881
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113