Neler Yeni

Rehber VPN Olmadan Giriş Engeli Olan Sitelere Nasıl Girerim._V2.0

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
1)İlk baştan GitHub sitesine giriyoruz (SecureDNSClient) ve buraya tıklayarak indiriyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle
2)
Alıntıyı görüntüle
2)İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkarıyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle

‼️‼️‼️Çıkarılan klasörü hiçbir zaman silmiyoruz veya yerini değiştirmiyoruz yoksa çalışmaz.‼️‼️‼️

3)Uygulamamızı buradan çalıştırıyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle
4)Buralardan etkinleştiriyoruz.
1) (Tek seferlik işlem)
Alıntıyı görüntüle
2)(Tek seferlik işlem)
Alıntıyı görüntüle
3) (İsteğe bağlı)
Alıntıyı görüntüle
Not: Antivirüs uygulamanız WinDivert64.sys dosyasını virüs olarak algılayabilir. Dosya güvenlidir
.GitHub sitesinde hiçbir zaman virüs bulunmaz ve oradaki tüm projeler açık kaynak kodludur yani bunun kodunu görebilirsiniz. Lütfen cevap kısmına virüs diye yazmayın Yanlış Pozitif (False-Positive) durumudur .

Alıntıyı görüntüle
İstediğiniz sitelere gönlünüzce girebilirsiniz. 😁😁
Superonline da çalışıyor mu?

tragedy

80+
Biliyorum konuyu ben açmıştım GoodByeDpı uygulaması TürkTelekom sağlayıcısında güçlü filtreleme sistemi olduğundan çalışmıyor. Tekrar farklı programla yapma gereği duydum .
Bu konunuzu yapacakken eski konunuzu yapmışım Türktelekom kullanıyorum çalışıyor bilginize ve teşekkür ederim :)

cittaslow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaya
Garip bende çalışmıyor .
İlk sayfadaki ayarlarla bende de çalışmadı. Superonline kullanıyorum. Github'daki rehberde, Quick Connect bölümündeki "Connect to:" seçeneği için "Fake Proxy Via Proxy Dia Paypass" seçili gözüküyor. O şekilde yapınca bende çalıştı.

Rehber

DogancanYr

80+ Bronze
İlk sayfadaki ayarlarla bende de çalışmadı. Superonline kullanıyorum. Github'daki rehberde, Quick Connect bölümündeki "Connect to:" seçeneği için "Fake Proxy Via Proxy Dia Paypass" seçili gözüküyor. O şekilde yapınca bende çalıştı.

Rehber
Güncellemeyi unutmuşum :b .Zaten o rehberi yapan da benim .

Son düzenleme:

DogancanYr

80+ Bronze
evet çalışıyor sorun yok. ama dns adguard yaparsanız daha iyi olur.. dns kısıtlamaları olduğu için 160-200 ms çıkıyor adguard dışındakiler.. Adguard 60
Dnsperf analizlerine bakarsan en hızlı dns Cloudflare olduğunu görürsün ve bende de en hızlısı o. (Zaten dns serverleri ping değerine etki etmez , kısa süreli veri işleyememe durumu söz konusu değil ise)
Domain Name Speed Benchmark testini çalıştırırsan en hızlı dns serverini göreiblirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Yılmaz
@DogancanYr Hocam Selam,
Sadece ihtiyacım olduğu zamanlarda aktifleştirebiliyor muyuz?
Oyun oynarken ve film izlerken vs. açık olmasını istemiyorum.

DogancanYr

80+ Bronze
@DogancanYr Hocam Selam,
Sadece ihtiyacım olduğu zamanlarda aktifleştirebiliyor muyuz?
Oyun oynarken ve film izlerken vs. açık olmasını istemiyorum.
İlk beyaz yere tıklama ve quick connect diyerek başlatabilirsin.

Hiç bir yere bağlanmıyor (vpn veya proxy gibi değil)açık kalmasında hiç bir sakınca yok .

phopshen

80+ Bronze
1)İlk baştan GitHub sitesine giriyoruz (SecureDNSClient) ve buraya tıklayarak indiriyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle
2)Alıntıyı görüntüle

2)İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkarıyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle

‼️‼️‼️Çıkarılan klasörü hiçbir zaman silmiyoruz veya yerini değiştirmiyoruz yoksa çalışmaz.‼️‼️‼️

3)Buralardan ayarlıyoruz.
Sarılar : Gidilecek yerler.
Yeşiller : Yapılması zorunlu olanlar.
Kırmızı : Bilgisayardan bilgisayara değişiklik gösterir.
Beyazlar : İsteğe bağlı.
(Tek seferlik işlemler)
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
3)Başlatmak için.(İlk beyaz yeri o şekilde yaptıysanız bilgisayarı yeniden başlattığınızda bu tuşa basmanıza gerek yok)
Alıntıyı görüntüle
Not: Antivirüs uygulamanız WinDivert64.sys dosyasını virüs olarak algılayabilir. Dosya güvenlidir
.GitHub sitesinde hiçbir zaman virüs bulunmaz ve oradaki tüm projeler açık kaynak kodludur yani bunun kodunu görebilirsiniz. Lütfen cevap kısmına virüs diye yazmayın Yanlış Pozitif (False-Positive) durumudur .

Alıntıyı görüntüle
İstediğiniz sitelere gönlünüzce girebilirsiniz. 😁😁
Güvenilir olduğunu kanıtlayabilir misin rica etsem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,384
Üyeler
151,223
Son üye
ronniex