Neler Yeni

Vücut Geliştirme Hakkında Detaylı Yemek

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
genelde senin yaşlarında bu sporcuyum tipleri 3 aydan sonra fln çıkıyor da sende daha da erken başlamış gibi:d
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 aylık süreç üstüne yazdıkların da ayrı bi komik.. neyse yaşına veriyorum bir daha cevap yazarken bilgi durumunuda göz önünde bulundurmanı öneririm mümkünse bilgi sahibi olmadığın konularda da akıl verme iyi günler
Senden akıl alacak değilim ya yaptığım tek sporun spor salonu olduğunu düşünmen de ayrı komik atletizm ve basketboldan lisansım var atletizmde katıldığım yarışlarda derecelerim var merak etme okul turnuvaları değil hepimizin senin gibi bilgisayar başında popo büyüttüğünü düşünmen de hata ama seni de tebrik ederim insanların profillerine girip onları analiz edebilcek kadar büyümüşsün bi dahakine doğru analiz etmeye uğraş

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Senden akıl alacak değilim ya yaptığım tek sporun spor salonu olduğunu düşünmen de ayrı komik atletizm ve basketboldan lisansım var atletizmde katıldığım yarışlarda derecelerim var merak etme okul turnuvaları değil hepimizin senin gibi bilgisayar başında popo büyüttüğünü düşünmen de hata ama seni de tebrik ederim insanların profillerine girip onları analiz edebilcek kadar büyümüşsün bi dahakine doğru analiz etmeye uğraş
konu zaten vücut geliştirme sporu kardeşim sen iyi misin banane senin basketbol lisansından😂

hepimizin derken? Muhatabım sensin ayrıca tartışmayi da bilmiyorsun ki yanına insan çekmeye çalışıyorsun. Sana ne diyebilirim ki

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Lütfen güncel formunuzu ekler misiniz neymişsiniz görelim 😂
Yarın antrenman sonu form yollarım dostum,1 ay giden arkadaşı bilmem ama ben yaklaşık 1.5 senedir bodybuilding yapıyorum
Bu arada konuya ilk yazan senmişsin, sende Bi güncel form yollamaya bak

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
Discord
bigg papi locsta
konu zaten vücut geliştirme sporu kardeşim sen iyi misin banane senin basketbol lisansından😂

hepimizin derken? Muhatabım sensin ayrıca tartışmayi da bilmiyorsun ki yanına insan çekmeye çalışıyorsun. Sana ne diyebilirim ki
Etrafıma insan toplama çabam yok diyorum ki herkes senin gibi bilgisayar başında bi yerlerini büyütmüyo dediğim gibi analiz yeteneğin var da anlama konusunda baya zayıfsın

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Etrafıma insan toplama çabam yok diyorum ki herkes senin gibi bilgisayar başında bi yerlerini büyütmüyo dediğim gibi analiz yeteneğin var da anlama konusunda baya zayıfsın
Bu varsayımı nerden çıkardin güzel kardeşim karşımda fln yaşıyorsunda benim mi haberim yok

Bu varsayımı nerden çıkardin güzel kardeşim karşımda fln yaşıyorsunda benim mi haberim yok
sen konuştukça batıyorsun susmayı dene istersen;)

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
Discord
bigg papi locsta

sen konuştukça batıyorsun susmayı dene istersen;)
Uzatmaya devam eden sensin haksız olduğunu bile bile konuşmaya devam ediyosun

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Konu dışı olacak ama taft aldınız mı siparişi geçtiniz mi
Hocam niyeyse konu bildirimleri gelmedi, evet aldım şuan antrenmandan dönüyorum. Espresso şeklinde aldım tam aradığım sertlikte bir kahve kafein oranı da ciddi seviyede tatmin edici.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam niyeyse konu bildirimleri gelmedi, evet aldım şuan antrenmandan dönüyorum. Espresso şeklinde aldım tam aradığım sertlikte bir kahve kafein oranı da ciddi seviyede tatmin edici.
Kafeinin verdiği performans artışını hissettiniz mi?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Kafeinin verdiği performans artışını hissettiniz mi?
Performans artışı için sanırım 2 fincan içmem gerekiyor çünkü antrenman öncesi aldığım takviyelerden dolayı bağışıklık kazanımı oldu. Belki bir dönem içmeyi bırakıp tekrardan başlarsam o farkı hissedebilirim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Performans artışı için sanırım 2 fincan içmem gerekiyor çünkü antrenman öncesi aldığım takviyelerden dolayı bağışıklık kazanımı oldu. Belki bir dönem içmeyi bırakıp tekrardan başlarsam o farkı hissedebilirim
Kahveyi nasıl demliyorsunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom