Neler Yeni

Vücut Geliştirme Hakkında Detaylı Yemek

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Kaç gr kahve kullandınız ve çıktının hepsini içtiniz mi?
Çıktınin hepsini içtim kahveyi Gr olarak ölçmedim direkt hazneyi komple düz olacak şekilde klasik yaptım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Çıktınin hepsini içtim kahveyi Gr olarak ölçmedim direkt hazneyi komple düz olacak şekilde klasik yaptım
İki fincan içmek mi gerekiyor acaba dediniz ya ondan öyle dedim. Atıyorum 3 cup vermiştir. Siz 1 cup içmişsinizdir.

Büyük ihtimal 15 gramajı geçiyordur. Sorun yok o halde. Çünkü taft a göre 15 gr toz kahve 350 gr kafein verir.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İki fincan içmek mi gerekiyor acaba dediniz ya ondan öyle dedim. Atıyorum 3 cup vermiştir. Siz 1 cup içmişsinizdir.

Büyük ihtimal 15 gramajı geçiyordur. Sorun yok o halde. Çünkü taft a göre 15 gr toz kahve 350 gr kafein verir.
Sanırım kafein direnci seviyesi pre workout+espresso içerek arttı belki biraz ara veririm çünkü ekstra bir takviye gibi değildi. Ama yine de gayet güzel kahve teşekkürler.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sanırım kafein direnci seviyesi pre workout+espresso içerek arttı belki biraz ara veririm çünkü ekstra bir takviye gibi değildi. Ama yine de gayet güzel kahve teşekkürler.
Ha sen pre workout da kullanıyorsun. Tabi canım kafein alırsan uzun süre beyin ona karşı savunma geliştirir. Sonuçta kafein vücudun ürettiği bir madde değil. Yabancı madde. Biraz ara ver. Sonra kafeinden daha yüksek etki görürsün

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Ha sen pre workout da kullanıyorsun. Tabi canım kafein alırsan uzun süre beyin ona karşı savunma geliştirir. Sonuçta kafein vücudun ürettiği bir madde değil. Yabancı madde. Biraz ara ver. Sonra kafeinden daha yüksek etki görürsün
Yüksek ihtimalle yine öyle yaparım bir dönem bırakmıştım öyle etki göstermiyor diye. Sonra tekrardan başlangıçta farkını hissetmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yağ oranını düşürmeye değil kütle kazanmaya oyna
bulka gir yalandan

dostum şöyle anlatayım
yarışmada 2 kişi var biri ilaçlı biri ilaçsız
bu yarışmada tabi ki ilaç alan kazanacaktır natural olanın elinde olan bişey değil,yani ilaçlı olanın emek göstermesine gerek yok
ama arkadaş insta boy olmak istemiyor,yarışmaya çıkmak istiyor.yarışmaya çıkmak demek de başka ilaçlı kişilerle yarışmak demek
yani orda bi derece kazanmak emeğin ta kendini çünkü eşit şartlarda yarışıyorsun
ama manita yapmak için ilaç basan elemanlara bunu diyebilirsin katılırım
ilaç basınca kollar sırt şişmeye başlamıyor gerçek bi emek söz konusu
Sanırım gerçekten doğru açıklayan bir tek siz varsınız. Amacım insta boy olmak olsaydı Calisthenics ile uğraşırdım,amele miyim ben gidip hayvan gibi ağırlık altına gireyim. Seçerim kendime ortalama ağırlık, basarım yüksek tekrarımı sıkı bir diyet al sana insta boy çık sahile al kızı at yatağa.

Abi adımları sayıyorum
1- samsung healty yükle
2- tdee hesapla
3-Alıntıyı görüntüle
4-tdee ne göre bir beslenme programı yap kilo alacaksan tdee den yüksek vereceksen max 500 kalori düşük şekilde azalt
5-kolay gelsin antrenman ve yemek programı hazırlamaya çalışmak adama kafayı yedirir :D
6- her yediğini, uykunu ve içtiğin suyu dahil samsung healty uygulamasına kaydet orada her şey gözüküyor yarından başla yapmaya beslenme programını oturtmasan bile
7- kırmızı et yeme sindirimi uzun sürer
8- pirinç, tavuk falan ye baya yorgunum bir şeyler anlatmaya çalışltım ama kafana takıldıysa sorabilirsin
Valla hocam ne denediysem tatmin edici bir sonuç alamadım. En sonunda alaftan 3 aylık koçluk aldım,bu pazartesi başlangıç 3 ay sonra değişimi buraya yine atarım eğer kayda değer bir şey olursa

yasal değil çünkü yasaklı ürünler kategorisinde sen gidip o ilaçı tedavi ve reçete dışında doktor onayı olmadan aliyorsan yasal olmayan yollardan teminli şekilde aliyorsun eee daha neyine açıklama bekliyorsun kardeşim dahada açıklayacak bir şey yok diye düşünuyorum
Hocam yasaklı olup olmamasını tartışmaya gerek yok şu anlık. Benim sorunum yasal olup olmaması değil. Yasal olmuş veya olmamış ben buna her türlü ulaşabiliyorum ülkede yasal olmayan şeyleri düzeltecek ise devlet büyüklerinden başlamak lazım benim steroidimin kimseye bir zararı yok bence.

Son düzenleme:

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Konuyu güncellemeye devam edecek form atarak, şuan koçluğu alaftan aldım 4. Haftam bitti. İlk koçluk deneyimimdi bir daha alaftan alır mıyım fikrim yok daha farklı alternatiflere yönelebilirim. Kür işini biraz daha erteledim çünkü şuan yoğun bir süreç içindeyim riske atmak istemiyorum küre başlayıp bırakmak sorunlu bir süreç. Form konusuna gelirsek başlangıç ve şuan atayım.
[URL
Sorusu olan varsa sorabilir bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım

@Ensar Bey siz okuyordunuz herhalde konuyu

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,452