Neler Yeni

Vücut geliştirme ve Steroid

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Evet 2 yıllık aktif doğal spor geçmişinden sonra yarışma niyetiyle kur kullanmaya başlıyorum. İnkâr edeceğim bir şey yok bu gün itibariyle başladım kullanmaya,olan şeyleri sorunları gelişmeleri hepsini burda paylaşmayı planlıyorum. Sorusu olan merak ettiği bir şey olan sorabilir. Antrenör eşliğinde kullanıyorum ve şu şekilde başladık;
Dianabol
Winstrol
Proviron
2 aylık bir kür olacak kür bitince duruma göre ne yapmamız gerekiyor onlara bakacaz sonra enjeksiyon ile devam etmeyi planlıyoruz

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
2 ay da ne kadar alacaksın knk yani hafta da 2 kere mi her idman da mı nasıl bir yol izleyeceksiniz ve ne kadara mal oluyor sana bunlar ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 aylık bir kür 3500 TL e geldi brom
Dianabol günde 3 hap
Winstrol 3 hap
proviron 1 hap
Dianabol ve winstrol sabah öğle ve akşam proviron da öğlen servisi içinde
supplament soranlar da olacak
Creatine
amino
Multivitamine
b12
Ester C
D3
OMEGA 3
glutamine

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
2 aylık bir kür 3500 TL e geldi brom
Dianabol günde 3 hap
Winstrol 3 hap
proviron 1 hap
Dianabol ve winstrol sabah öğle ve akşam proviron da öğlen servisi içinde
supplament soranlar da olacak
Creatine
amino
Multivitamine
b12
Ester C
D3
OMEGA 3
glutamine
ben 3-4 sene spor yaptım sonra kasık fıtığımı patlattığım için doktorlar artık spor yapma ağır kaldırma dedi spor hekimi de aynı şekilde sadece kardiyo verdiler vucudum tamamen eridi sporu bırakalı 2 bucuk yıl oldu göbeğim çıktı o derece kendime yediremiyorum bende tekrardan spora başlayıp ek takviye kullansam mı diye düşünüyorum senin fikrin nedir bu konuda ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
ben 3-4 sene spor yaptım sonra kasık fıtığımı patlattığım için doktorlar artık spor yapma ağır kaldırma dedi spor hekimi de aynı şekilde sadece kardiyo verdiler vucudum tamamen eridi sporu bırakalı 2 bucuk yıl oldu göbeğim çıktı o derece kendime yediremiyorum bende tekrardan spora başlayıp ek takviye kullansam mı diye düşünüyorum senin fikrin nedir bu konuda ?
Ek takviyeden kastın supplament ise kullanabilirsin gayet. Kasık fıtığı için bir şey diyemiyorum bizim salonda 3-4 kişi var aynı şekilde kasık fıtıklı, sorduğumda ben vücudumu tanıyorum ne zaman orayı kasacagimi az çok anlıyorum o yüzden dikkat ediyorum diyorlar. Ne kadar riskli veya doğrudur bilemiyorum orası size kalmış ama sadece 1 doktorla olacak bir şey değil bence daha da bakılabilir veya bu işi profesyonel olarak yapan sporculardan fikir alman çok daha iyi

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Ek takviyeden kastın supplament ise kullanabilirsin gayet. Kasık fıtığı için bir şey diyemiyorum bizim salonda 3-4 kişi var aynı şekilde kasık fıtıklı, sorduğumda ben vücudumu tanıyorum ne zaman orayı kasacagimi az çok anlıyorum o yüzden dikkat ediyorum diyorlar. Ne kadar riskli veya doğrudur bilemiyorum orası size kalmış ama sadece 1 doktorla olacak bir şey değil bence daha da bakılabilir veya bu işi profesyonel olarak yapan sporculardan fikir alman çok daha iyi
Spor hekimine falan da gittim işte tekrardan patlama ihtimali varmış ondan korkuyorum yani 1/2 kere spora başlamayı denedim ama hep o risk kafamda olunca bir türlü yapamadım size de bir danışayım dedim

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Spor hekimine falan da gittim işte tekrardan patlama ihtimali varmış ondan korkuyorum yani 1/2 kere spora başlamayı denedim ama hep o risk kafamda olunca bir türlü yapamadım size de bir danışayım dedim
Yani şahsen bu spor konularında işin eğitimini alan değil de tecrübesini alan kişilere danışmayı tercih ediyorum doğru yanlış kişiye göre değişir. Instagram'da muratcanyanaroz var dm'lere bakıyor ben bilmediğim şeyleri danistigim oluyordu kendisine. Sorabilirsin fikir verebilir bence

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Yani şahsen bu spor konularında işin eğitimini alan değil de tecrübesini alan kişilere danışmayı tercih ediyorum doğru yanlış kişiye göre değişir. Instagram'da muratcanyanaroz var dm'lere bakıyor ben bilmediğim şeyleri danistigim oluyordu kendisine. Sorabilirsin fikir verebilir bence
Teşekkür ederim

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Yaş kaç hem 2 yıl Steroid e başlamak için az bide vücudunun seviyesi çok önemli hem senin adam akıllı beslenme ve antrenman sistemin yoksa paran ve sağlığına verdiğin zarar boşuna gidecek

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Yaş kaç hem 2 yıl Steroid e başlamak için az bide vücudunun seviyesi çok önemli hem senin adam akıllı beslenme ve antrenman sistemin yoksa paran ve sağlığına verdiğin zarar boşuna gidecek
Yaş 18 brom, dediğin şey 2 yılda ne yaptığına bağlı ve beslenmede herhangi bir problem yok 8 aydır bağlı kaldığım ve cheat meal dışında off vermediğim profesyonel destekli bir diyetim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaş 18 brom, dediğin şey 2 yılda ne yaptığına bağlı ve beslenmede herhangi bir problem yok 8 aydır bağlı kaldığım ve cheat meal dışında off vermediğim profesyonel destekli bir diyetim var
Antrenmanların hepsinde tempo,set,rep,ınt,rır not aldığım dosyam var. Her antrenman önceki antrenmandan notlarla devam ediyor

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Yaş 18 se girmeni tavsiye etmem brom bir kaç sene daha doğal kas kütlesi geliştirebilsen fena olmazdı ama yolun açık olsun umarım büyük yan etkileri olmaz

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Yaş 18 se girmeni tavsiye etmem brom bir kaç sene daha doğal kas kütlesi geliştirebilsen fena olmazdı ama yolun açık olsun umarım büyük yan etkileri olmaz
Aslında yaşla pek alakası yok kimseye tavsiye edilecek bir şey değil. Bağımlılık gibi sigara alkol tarzı kurtuluşu olmayan bir bataklık ama güzel, yorumların için teşekkürler

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Bu gün kürün 5. Günü, öyle aman aman bir etkisi olmadığını söyleyebilirim. Farklı olarak sanırım aşırı susamak var ( Dianabol)
O yüzden suyu biraz daha arttırdım. İdrar neredeyse tam anlamıyla beyazladı. Antrenman etkisine gelirsem öyle hafif bir etkisi var diyebilirim. Sanırım kür vücuda hafif geldi ki istediğim de buydu aslında hafif şekilde başlamak. Tam etkisi 14 güne kadar çıkıyormuş bakalım o zamana kadar ağırlıklar ne kadar artar, ağırlık artışlarını da burda paylaşırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,739
Üyeler
149,077
Son üye
Hamza_A
Top Bottom