Neler Yeni

Vücut geliştirme ve Steroid

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
Bu gün kürün 5. Günü, öyle aman aman bir etkisi olmadığını söyleyebilirim. Farklı olarak sanırım aşırı susamak var ( Dianabol)
O yüzden suyu biraz daha arttırdım. İdrar neredeyse tam anlamıyla beyazladı. Antrenman etkisine gelirsem öyle hafif bir etkisi var diyebilirim. Sanırım kür vücuda hafif geldi ki istediğim de buydu aslında hafif şekilde başlamak. Tam etkisi 14 güne kadar çıkıyormuş bakalım o zamana kadar ağırlıklar ne kadar artar, ağırlık artışlarını da burda paylaşırım
Kimse şunu sormamıştır sana, ailende genetik rahatsızlıklar var mı ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Kimse şunu sormamıştır sana, ailende genetik rahatsızlıklar var mı ?
Genetik bir rahatsızlıktan vefat eden yok. Ailemdeki genetik rahatsızlık fazla yağ ve kilo daha çok. Kalp sağlığında veya iç organ rahatsızlığından bildiğim kadarıyla hastaneye yatan olmadı. Bazı kadın akrabalarda meme kanseri vardı, jinekomasti vs de denk gelmedim.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
Genetik bir rahatsızlıktan vefat eden yok. Ailemdeki genetik rahatsızlık fazla yağ ve kilo daha çok. Kalp sağlığında veya iç organ rahatsızlığından bildiğim kadarıyla hastaneye yatan olmadı. Bazı kadın akrabalarda meme kanseri vardı, jinekomasti vs de denk gelmedim.
Streoid kullanımı genetik rahatsızlıkların normalden çok daha erken ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bu konuda ailede kalp rahatsızlığı , organ yetmezliği gibi ciddi rahatsızlıklardan hemoroid gibi görece basit hastalıkların genç yaşta çıkmasına sebep oluyor. Bunları bilerek kullan.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Streoid kullanımı genetik rahatsızlıkların normalden çok daha erken ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bu konuda ailede kalp rahatsızlığı , organ yetmezliği gibi ciddi rahatsızlıklardan hemoroid gibi görece basit hastalıkların genç yaşta çıkmasına sebep oluyor. Bunları bilerek kullan.
Yani buna başlayan her kişi bu gibi durumları göze almak zorunda teşekürler tavsiye için. Hafif bir başlangıç seçtim vücut ters tepki verirse bırakma amacıyla yavaş yavaş ilerliyoruz bakalım ne olur.

donanimci98

80+ Bronze
yarışmacı olacaksan da maalesef erken başlamışsın. en azından doğal halinin limitine ulaşsaydın

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
yarışmacı olacaksan da maalesef erken başlamışsın. en azından doğal halinin limitine ulaşsaydın
Yavaş yavaş duvara toslamaya başlıyordum artık. Vücut kütleyi aldı Adeleler dolmaya başlamıştı, gelişim aşırı yavaşladığı için can sıkıcı bir hâl aldı. Hem de junior kategorisinde yarışmayla başlamak istediğimden dolayı bu zamanı tercih ettim

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Koray Somuncu
enjeksiyon olarak olanlar da vardı dimi başkan onlar nasıl oluyo sen hap olarak almışsın hepsini

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
enjeksiyon olarak olanlar da vardı dimi başkan onlar nasıl oluyo sen hap olarak almışsın hepsini
Enjeksiyon olarak olanların etkisi haplara göre daha iyi fakat yan etkileri de öyle. Vücudumun dışarıdan testesterona nasıl bir tepki vereceğini bilmediğim için ve dönüşü daha rahat olması açısından bu yolu tercih ettim. Enjeksiyon hakkında tecrübem yok diyebilirim

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Koray Somuncu
Enjeksiyon olarak olanların etkisi haplara göre daha iyi fakat yan etkileri de öyle. Vücudumun dışarıdan testesterona nasıl bir tepki vereceğini bilmediğim için ve dönüşü daha rahat olması açısından bu yolu tercih ettim. Enjeksiyon hakkında tecrübem yok diyebilirim
anladım hafif başladın vücudun tepkisine göre ilerleyeceksin

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
dostum testosuz kür olmaz. boş bir kür planlamış hocan

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor

donanimci98

80+ Bronze
Dianabol benim bildiğim bi anda şişirip bırakıp bırakmaz söndürüyor ve östrojenik diye biliyorum.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Aynen öyle tuhaf ve riskli bir konu gerginlik var o yüzden temkinli ilerlemek istedim açıkçası ama ne kadar böyle devam eder fikrim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dayandığınız içerik nedir hocam?
tecrübe ilk kürünse only testo enanth. 250mg hafta bir enjeksiyon 8-12 haftasında vucudun tepkisine gore 400-500mg lara cıkılabilirdi. yanına bütceye gore 200-300-400 olcak sekılde primo da koysan tadından yenmezdi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,739
Üyeler
149,077
Son üye
Hamza_A
Top Bottom