Neler Yeni

Çözüldü✓ VXE R1 mi R1 Pro mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eren Çamok
Herkese iyi akşamlar ve iyi forumlar,

Halihazırda G203 kullanıyorum ve değişikliğe gitmek istiyorum. R1 modeli hoşuma gitti ama R1 Pro modelide ilgimi çekmedi değil. Şuanda R1 alacak bütçem var sizce almalı mıyım yoksa R1 Pro için sınırları zorlayıp onu mu almalıyım?

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
can
Şarj harici çok fark görmeyeceksiniz pronun iki artısı var pil daha büyük birde 4k destekliyor fakat 1k ile 4k arasındaki farkı hissetmek için robot olmak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarj harici çok fark görmeyeceksiniz pronun iki artısı var pil daha büyük birde 4k destekliyor fakat 1k ile 4k arasındaki farkı hissetmek için robot olmak lazım
Evet hocam birde kutu içerikleri farklı ama o fiyat farkına değer mi bilemedim

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,478
İsim
Ümit Can
4K için Dongle gerekiyor. 4K kullanmak için gene masraf etmek gerekiyor günün sonunda. Ayrıca R1 ve Pro arasında Şarj farkı olmaz ikisinde de 250mah batarya var. Sizin dediğiniz Pro Max Modeli

Pro'nun içinden ekstra olarak Grip Tape de çıkıyor. R1 de Wireless dışı BT ile bağlantı varken Pro modelinde bu yok. Pro modeli de 2GR daha hafif aradaki farkı hissetmezsin muhtemelen
Birde MCU da bir fark var ancak ancak BEKEN ile Nordic 52840 arasında ne gibi bir kalite farkı var ya da var mı bilmiyorum o kadar bilgim maalesef yok.

Bağlantı tipi olarak R1 2 seçenek sunsa da grip tape sizin için önemliyse Pro modeli daha iyi gibi. Hele ki beyaz model kullanıyorsanız renk solmasınnın önüne de geçiyor satmak istediğiniz zaman daha iyi oluyor. Ancak R1 alıp daha sonradan Grip tape de takılabilir orası ayrı bir konu.

MCU arasındaki farklar yüzünden belki PRO daha iyidir ancak dediğim gibi MCU'lar hakkında bir bilgim yok maalesef.

EsdeathSama

80+ Bronze
Alınacaksa minimum r1 pro alınmalı zaten. 4k dongle mevzusu ise biraz karışık. İyi bir işlemci yüksek fps yüksek hz monitör iyi bir internet bağlantısı cart curt diye gereksinimleri var yoksa 4k da takılmalar yaşarsınız veya hiçbir fark hissetmezsiniz.
r1 pro MCU'su daha verimli ve 250mah bataryada size daha uzun bir kullanım süresi sunar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak r1 prodan itibaren pürüzsüz kaplama geliyor bence bu direkt en düşük modelde bile olmalı yoksa hoş bir görüntü ve hissiyat ortaya çıkmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınacaksa minimum r1 pro alınmalı zaten. 4k dongle mevzusu ise biraz karışık. İyi bir işlemci yüksek fps yüksek hz monitör iyi bir internet bağlantısı cart curt diye gereksinimleri var yoksa 4k da takılmalar yaşarsınız veya hiçbir fark hissetmezsiniz.
r1 pro MCU'su daha verimli ve 250mah bataryada size daha uzun bir kullanım süresi sunar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak r1 prodan itibaren pürüzsüz kaplama geliyor bence bu direkt en düşük modelde bile olmalı yoksa hoş bir görüntü ve hissiyat ortaya çıkmıyor.
Anladım hocam R1 i daha rahat alma şansım var ama almışken iyisini almak lazım. İkisinin arasındaki fiyat farkına değecek gibi duruyor. İşlemci değiştiğinden dolayı batarya daha uzun bir kullanım sunuyo ve pürüzlü kaplama pekte hoşuma giden bişey değil kalitesiz hissi veriyor

Top Bottom