Neler Yeni

İnceleme Fury X , HyperX Cloud Alpha S , Logitech G Pro X ,HyperX Cloud II // Ayrıntılı karşılaştırma \\

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Şuan o kadar para verilecek birer kulaklık olduklarını düşünmüyorum g pro x ve alpha s in.
sence onun yerine ne alınabilir cloud 2 wireless düşünüyordum ama onun pedleri deri ve terletiyor. G pro x mikrofon olarak daha iyi ve yazılımı zaten cloud 2 wireless çok daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış yazdım yazılımı cloud 2 wirelessa göre çok daha iyi

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Yalnız g pro x in pedleride deri, yani cloud 2 terletir diyorsanız g pro x te terletir haberiniz olsun. İkisinde suni deri kullanıyor diye biliyorum.
G Pro X te yanında kumaş ped veriliyor. Kulaklıkta deri takılı ama istersen kumaşta takabilirsin, kutuda kumaş bulunmakta.

TamerKs

80+ Silver
G Pro X te yanında kumaş ped veriliyor. Kulaklıkta deri takılı ama istersen kumaşta takabilirsin, kutuda kumaş bulunmakta.
Evet, ben kumaş pedi kullanıyorum.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
sence onun yerine ne alınabilir cloud 2 wireless düşünüyordum ama onun pedleri deri ve terletiyor. G pro x mikrofon olarak daha iyi ve yazılımı zaten cloud 2 wireless çok daha iyi.

yanlış yazdım yazılımı cloud 2 wirelessa göre çok daha iyi
Ben Fury X alıp denedim hoşuma gitmezse onu da geri veririm diye. Cloud 2 , alpha s , g pro x hoşuma gitmedi pek. Ama yinede bunlar arasında alınabilecek olsn kulaklık g pro x. Hyper x de bass denen bişey yok. Kulaklığa 1500 lira vereceksem her alanda kullanmam lazım , müzik oyun dizi film.

Flamesa

80+ Silver
Ben Fury X alıp denedim hoşuma gitmezse onu da geri veririm diye. Cloud 2 , alpha s , g pro x hoşuma gitmedi pek. Ama yinede bunlar arasında alınabilecek olsn kulaklık g pro x. Hyper x de bass denen bişey yok. Kulaklığa 1500 lira vereceksem her alanda kullanmam lazım , müzik oyun dizi film.
Blackshark ve g pro x kullanmış birisi olarak sizce hangisi daha güzel kulaklık?

Elinize sağlık bu arada

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Blackshark ve g pro x kullanmış birisi olarak sizce hangisi daha güzel kulaklık?

Elinize sağlık bu arada
Cs go valorant da denemem lazım , müzik kısmında sesler çok temiz fakat bass yok blackshark v2 de. Logitech g pro x dengeli bence oyundada filmdede müziktede. Fakat THX sertifikalı Blackshark v2. Filmlerde duyamacağın çoğu sesi bunda duyuyosun. CS go ve valorantta deneyeyim öyle haber vereyim tamamen.

Top Bottom