Neler Yeni

İnceleme Fury X , HyperX Cloud Alpha S , Logitech G Pro X ,HyperX Cloud II // Ayrıntılı karşılaştırma \\

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Şuan o kadar para verilecek birer kulaklık olduklarını düşünmüyorum g pro x ve alpha s in.
sence onun yerine ne alınabilir cloud 2 wireless düşünüyordum ama onun pedleri deri ve terletiyor. G pro x mikrofon olarak daha iyi ve yazılımı zaten cloud 2 wireless çok daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış yazdım yazılımı cloud 2 wirelessa göre çok daha iyi

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Yalnız g pro x in pedleride deri, yani cloud 2 terletir diyorsanız g pro x te terletir haberiniz olsun. İkisinde suni deri kullanıyor diye biliyorum.
G Pro X te yanında kumaş ped veriliyor. Kulaklıkta deri takılı ama istersen kumaşta takabilirsin, kutuda kumaş bulunmakta.

TamerKs

80+ Silver
G Pro X te yanında kumaş ped veriliyor. Kulaklıkta deri takılı ama istersen kumaşta takabilirsin, kutuda kumaş bulunmakta.
Evet, ben kumaş pedi kullanıyorum.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
sence onun yerine ne alınabilir cloud 2 wireless düşünüyordum ama onun pedleri deri ve terletiyor. G pro x mikrofon olarak daha iyi ve yazılımı zaten cloud 2 wireless çok daha iyi.

yanlış yazdım yazılımı cloud 2 wirelessa göre çok daha iyi
Ben Fury X alıp denedim hoşuma gitmezse onu da geri veririm diye. Cloud 2 , alpha s , g pro x hoşuma gitmedi pek. Ama yinede bunlar arasında alınabilecek olsn kulaklık g pro x. Hyper x de bass denen bişey yok. Kulaklığa 1500 lira vereceksem her alanda kullanmam lazım , müzik oyun dizi film.

Flamesa

80+ Silver
Ben Fury X alıp denedim hoşuma gitmezse onu da geri veririm diye. Cloud 2 , alpha s , g pro x hoşuma gitmedi pek. Ama yinede bunlar arasında alınabilecek olsn kulaklık g pro x. Hyper x de bass denen bişey yok. Kulaklığa 1500 lira vereceksem her alanda kullanmam lazım , müzik oyun dizi film.
Blackshark ve g pro x kullanmış birisi olarak sizce hangisi daha güzel kulaklık?

Elinize sağlık bu arada

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Blackshark ve g pro x kullanmış birisi olarak sizce hangisi daha güzel kulaklık?

Elinize sağlık bu arada
Cs go valorant da denemem lazım , müzik kısmında sesler çok temiz fakat bass yok blackshark v2 de. Logitech g pro x dengeli bence oyundada filmdede müziktede. Fakat THX sertifikalı Blackshark v2. Filmlerde duyamacağın çoğu sesi bunda duyuyosun. CS go ve valorantta deneyeyim öyle haber vereyim tamamen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,677
Üyeler
141,028
Son üye
corez
Top Bottom