Neler Yeni

Yardım Warzone giriş sorunu

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
oyuna dün güncelleme geldi güncelleme yaptığımdan beri oyuna giremiyorum sildim tekrar yükledim tara ve onar seçeneğini de yaptım fakat hala açılmıyor ne yapabilirim

Ekler

• resim_2021-12-16_115421.png
    resim_2021-12-16_115421.png
    807.2 KB · Hit: 37

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Ömer Keskin
Ben güncellemeyi yaptım oyuna giriyor ama bir süre sonra oyundan atıyor. Bir an PC’den kaynaklı olduğunu düşündüm ama sanırım güncellemeden dolayı oluyor. Güncellemeden dolayı bazı oyun içi görseller üst üste biniyor.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6:05'den sonrasını deneyebilirsin.

teşekkürler hocam deneyeceğim hemen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben güncellemeyi yaptım oyuna giriyor ama bir süre sonra oyundan atıyor. Bir an PC’den kaynaklı olduğunu düşündüm ama sanırım güncellemeden dolayı oluyor. Güncellemeden dolayı bazı oyun içi görseller üst üste biniyor.
evet oyunda hatalar arttı ben haritayı da çok beğenmedim şahsen çok fazla ağaç var verdansk daha güzeldi her yerin farklı bi havası vardı ayrıca bu yeni haritada bende çok fazla fps düşüşü oluyor eski haritada 80fps alırken bu haritada 70fps ve sürekli drop giriyor fps 50 ye düşüyor

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Ömer Keskin
teşekkürler hocam deneyeceğim hemen
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet oyunda hatalar arttı ben haritayı da çok beğenmedim şahsen çok fazla ağaç var verdansk daha güzeldi her yerin farklı bi havası vardı ayrıca bu yeni haritada bende çok fazla fps düşüşü oluyor eski haritada 80fps alırken bu haritada 70fps ve sürekli drop giriyor fps 50 ye düşüyor
Kesinlikle karışık bir map. Pusulara yenik düşüyoruz. Almış eline kar98’i yeşil kıyafetli operatör. Görmek ne mümkün. Tamamen gerilla otağına düştük. 😄

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle karışık bir map. Pusulara yenik düşüyoruz. Almış eline kar98’i yeşil kıyafetli operatör. Görmek ne mümkün. Tamamen gerilla otağına düştük. 😄
az önce bi maç girdim adam ağacın içine girmiş resmen kar98 fullemiş çok kötü oldu bu harita verdansk geri gelse keşke veya rebırth ısland

Top Bottom