Neler Yeni

warzone siyah ekran sorunu

wytraze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Tıkıroğlu
warzone oynuyorum ve oyun durduk yere sinematikten sonra siyah erkana giriyor her şeyi yaptım düzelmedi ne yapabilirim sağ altta trying 7200 lü bişeyler yazıyor yardım edebilir misini ?

w00zy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Aydın
Merhaba aynı sorunu bende alıyorum çözebildiniz mi ?

veinsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
merhaba, bende de aynı problem var. İnternetiniz vodafone mu ? ve bilgisayar parçalarınızı yazar mısınız? belki aynı kullandığımız bir parçadan kaynaklanıyordur

Ali cj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali cj
Battle. Net üzerindenmi giriyorsunuz aynı sorun bendede var. Steamdan girenlerde sorun yok ps xbox giriyor. Blizzard yani battle. Net girmiyor sinematikten sonra siyah ekran. 10 dakka sonra bu yazıyı veriyor bağlanamadı hatası

veinsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
evet battle net üzerinden giriyorum. problemi hala çözemedim. arkada ses geliyor ama siyah ekranda kalıyor

Ali cj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali cj
Yaptım beyler. İlk açılışta yani başlamgıçta açılıcal programlardan battle. Neti devre dışı bırakın yeniden başlatın giriyor.

veinsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
bende yine olmadı. steamden yükledim oyunu orada da connecting into online services te kalıyor

Ali cj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali cj
Tamam 2 cod u ayrı yerden aynı anda yükleme. Ccleanerden securityhealt kalsn bide çoook önemli olan kalsın. Steamla blizzardı devre dışı bırak. Ondan sonra cmd ye girip yönetici çalıştır. SFC /scannow yaptr. Sonra açıldı. Diğer arkadaştada yaptık açıldı

veinsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
rastgele reset attım pc ye düzeldi bir şekilde anlamadım problem neydi. Hepimizde aynı günde olmasının ortak sebebi ne acaba

Top Bottom