Neler Yeni

watchdogviolation hatası windows 11

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Arda Tik
Bir gün aniden watchdog_violation hatası aldım. bilgisayara herhangi bir güncelleştime sonrasında veya ana ekranda gücü harbiden harcayacak diyeceğimiz bir şey olmadan bu sorun süregeldi. En son bilgisayarımdan Steelseries Straus XL ve bir tane dongle'ımı PC'den çıkardım. Şu an yaklaşık yarım saat veya 25 dakika civarında her hangi bir şey gerçekleşmedi. Hatayı tekrar alırsam buraya not olarak ekleyeceğim. Dump dosyalarımın kodlarıda ekte yer alıyor. okumaya yeltenen birileri varsa bile teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT : dump file dosyalarını Microsoft Store'dan indirdiğim WinDbg uygulamasından hatayı buldum.

Adımlar Şunlar :

Uygulamayı Yönetici olarak başlatın

Sol üstte Dosyayı seçin.

Open Dump File diyin.

En son eklenen dump file dosyasını seçiniz.

Alttaki Yeşil barlar dolmayı bıraktığı zaman şu kodu yazınız.

!analyze -v

Bundan sonra bekleyin. Ardından File image'in yanındaki hata kodunu internetten aratın.

SYMBOL_NAME: lvuvc64+5aca8

MODULE_NAME: lvuvc64

IMAGE_NAME: lvuvc64.sys

Benim Aldığım Hata kodu buydu.

HATA KODUNU ARATTIĞIMDA LOGITECH WEBCAM'IN ÇIKARTTIĞI BİR SORUN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. BENDE DE LOGITECH WEBCAM VARDI VE ÇIKARDIM ŞUAN BEKLİYORUM BÜYÜK İHTİMALLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞ OLUCAK.

eklemeyi unutmuşum : Dump file'ı seçtikten sonra open'a tıklayınız

Ekler

• minidump.png
    minidump.png
    10.4 KB · Hit: 22
Son düzenleme:

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,572
İsim
Memati Baş
Bir gün aniden watchdog_violation hatası aldım. bilgisayara herhangi bir güncelleştime sonrasında veya ana ekranda gücü harbiden harcayacak diyeceğimiz bir şey olmadan bu sorun süregeldi. En son bilgisayarımdan Steelseries Straus XL ve bir tane dongle'ımı PC'den çıkardım. Şu an yaklaşık yarım saat veya 25 dakika civarında her hangi bir şey gerçekleşmedi. Hatayı tekrar alırsam buraya not olarak ekleyeceğim. Dump dosyalarımın kodlarıda ekte yer alıyor. okumaya yeltenen birileri varsa bile teşekkür ederim.

NOT : dump file dosyalarını Microsoft Store'dan indirdiğim WinDbg uygulamasından hatayı buldum.

Adımlar Şunlar :

Uygulamayı Yönetici olarak başlatın

Sol üstte Dosyayı seçin.

Open Dump File diyin.

En son eklenen dump file dosyasını seçiniz.

Alttaki Yeşil barlar dolmayı bıraktığı zaman şu kodu yazınız.

!analyze -v

Bundan sonra bekleyin. Ardından File image'in yanındaki hata kodunu internetten aratın.

SYMBOL_NAME: lvuvc64+5aca8

MODULE_NAME: lvuvc64

IMAGE_NAME: lvuvc64.sys

Benim Aldığım Hata kodu buydu.

HATA KODUNU ARATTIĞIMDA LOGITECH WEBCAM'IN ÇIKARTTIĞI BİR SORUN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. BENDE DE LOGITECH WEBCAM VARDI VE ÇIKARDIM ŞUAN BEKLİYORUM BÜYÜK İHTİMALLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞ OLUCAK.

eklemeyi unutmuşum : Dump file'ı seçtikten sonra open'a tıklayınız
başlığa çözümü gibi bir şey yazarsanız bu sorunu alan kişilerinde sorununu çözmelerine yardımcı olabilirsiniz

Brancos

80+
Mavi ekran hataları böyle çözülmüyor. Herkesin aldığı hata kodu farklı olabiliyor. Hata alan kişinin konu açıp minidump dosyalarını paylaşması gerek.

Top Bottom