Neler Yeni

Wax önerisi yapar mısınız?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar bugün ilk defa klasik subay taşından çıkıp güzel bir saç kesimine başladım, ve berber saç yapım için wax kullanmamı önerdi ve fre on markalı waxtan sürdü. Çok memnun kaldım fiyatını sormayı unuttum, bir de kuaför Kadir Alkan'ın önerdiği american crew markası var. Veya bunlar dışında önerdiğiniz çok pahalı olmayan wax var mı? (saçım kısa ve ince tel)

mameti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Orhan Şahin
Toni and guy mat wax kullanmıştım zamanında memnun kaldım . Ancak wax sürdürdüğün zaman Max 1 gün içinde saçını yikaman lazım bunu unutma ve saç dökülmesi yapabilir çok sık kullanma bu durumları göz önünde bulundur .

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toni and guy mat wax kullanmıştım zamanında memnun kaldım . Ancak wax sürdürdüğün zaman Max 1 gün içinde saçını yikaman lazım bunu unutma ve saç dökülmesi yapabilir çok sık kullanma bu durumları göz önünde bulundur .
2 günde bir saçımı yıkayıp, yıkadıktan sonra fön çekip wax sürerim diye düşünüyorum. Sizce nasıldır?

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
2 günde bir saçımı yıkayıp, yıkadıktan sonra fön çekip wax sürerim diye düşünüyorum. Sizce nasıldır?
wax yerine pudra da kullanabilirsin, wax saçı yağlı değişik bir hale getiriyor.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Wax olaraka loriel scualp var yazamadım ama bakarsınız hcm yada osis güzel kokulu waxları var veya purpl bunuda yazamadım ama bakarsınız hcm .d güzel yani ben kullanıorum kuaförde çalışıorum önerdiğimin hepsi sosyete marka

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki hangi tip alınmalıdır? Macun mu? Pudra mı? Normal wax mı?

Top Bottom