Neler Yeni

Webdenal güvenilir mi ? aerox 3 1250 TL

Lowness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Gökbulak
Lamzu atlantisi 2050 TL'ye dün gece sipariş ettim fakat fiyat fazla geldi çünkü arada valorant oynuyorum onun dışında kod yazıyorum kablosuz bir fare istiyorum. Sizce iptal edip aerox 3 almalı mıyım ?
Ev arkadaşımda aerox 3 olduğu için kullandım ve hoşuma gitti fakat ondaki biraz arızalı arada takılıyor pls help
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradaki sensor vb farkı hissedilir mi sizce ?

Bir diğer ürün, bu ikisi arasındaki fark sadece ağırlık mı ?

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
Lamzu atlantisi 2050 TL'ye dün gece sipariş ettim fakat fiyat fazla geldi çünkü arada valorant oynuyorum onun dışında kod yazıyorum kablosuz bir fare istiyorum. Sizce iptal edip aerox 3 almalı mıyım ?
Ev arkadaşımda aerox 3 olduğu için kullandım ve hoşuma gitti fakat ondaki biraz arızalı arada takılıyor pls help

asla aerox3 2022 cok guzel bır model lamzudan gecınce hafıf farklılıklar olur rahatca alabılırsınız

2.el glorıus model d wıreless verebılırım 700e

Lowness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Gökbulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lamzuyu hiç kullanmadım daha hocam sipariş ettim daha kargoya verilmedi iade edebilirim yani. Aerox 3 düşünüyorum ben de fakat hem webdenal'a güvenebilir miyim bilmiyorum hem de fiyat farkına değer mi? ikinci el düşünmüyorum hocam çok teşekkürler.
asla aerox3 2022 cok guzel bır model lamzudan gecınce hafıf farklılıklar olur rahatca alabılırsınız

2.el glorıus model d wıreless verebılırım 700e

Birde bu var 3'ü arasında çok kaldım bilen birileri yardımcı olursa sevinirim bugün halletmem gerek :D

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
Lamzuyu hiç kullanmadım daha hocam sipariş ettim daha kargoya verilmedi iade edebilirim yani. Aerox 3 düşünüyorum ben de fakat hem webdenal'a güvenebilir miyim bilmiyorum hem de fiyat farkına değer mi? ikinci el düşünmüyorum hocam çok teşekkürler.

Birde bu var 3'ü arasında çok kaldım bilen birileri yardımcı olursa sevinirim bugün halletmem gerek :D
katana alabılırsınız oda guzel ama oraya cıkmısken lamzu daha mantıklı 1200 ve 1600 arasında 400tl var yanı aradakı farkı hıssetmezsınız dedıgım gıbı karar sızın

Lowness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Gökbulak
katana alabılırsınız oda guzel ama oraya cıkmısken lamzu daha mantıklı 1200 ve 1600 arasında 400tl var yanı aradakı farkı hıssetmezsınız dedıgım gıbı karar sızın
Çok teşekkürler hocam düşüneceğim

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Barış Kızılkoca
Aerox 3'ü 2022 Nisan ayında 500 lira gibi bir fiyata almıştım ki 500 lirayı hak ettiğini bile düşünmüyorum. Şu an yedek mouse olarak kutusunda duruyor. Bahsettiğiniz diğer modeli bilmiyorum.

Lowness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Gökbulak
Aerox 3'ü 2022 Nisan ayında 500 lira gibi bir fiyata almıştım ki 500 lirayı hak ettiğini bile düşünmüyorum. Şu an yedek mouse olarak kutusunda duruyor. Bahsettiğiniz diğer modeli bilmiyorum.
Şuan ne kullanıyorsunuz hocam

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Barış Kızılkoca
Neden beğenmedin kanka aerox 3'ü
Switchler gereksiz sert. Yan tuşların yüksekliği yeterli değil, basarken çok içeri giriyor. Optik yeterince iyi değil. Ek olarak aynı boyutlarda başka ürüne kıyasla tutuşu cidden rahatsız.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Switchler gereksiz sert. Yan tuşların yüksekliği yeterli değil, basarken çok içeri giriyor. Optik yeterince iyi değil. Ek olarak aynı boyutlarda başka ürüne kıyasla tutuşu cidden rahatsız.
Anladım , bende yakın bir zamanda glorious model o aldım ama umarım dediğiniz problemleri yaşamam çünkü özellik olarak ikiside çok benziyor ama ben Gloriousun daha iyi olduğuna eminim, steel series sanıldığı kadar iyi bir marka değil

Anladım , bende yakın bir zamanda glorious model o aldım ama umarım dediğiniz problemleri yaşamam çünkü özellik olarak ikiside çok benziyor ama ben Gloriousun daha iyi olduğuna eminim, steel series sanıldığı kadar iyi bir marka değil
Mouse elimde ama sistemim olmadığı için deneyemedim henüz inşallah sorun yaratmaz..

Tsuu

80+ Bronze

Hocam benim favori mouse um lamzu atlantis be lamzi atlantis çok mükemmel bir mouse. Bu fiyata göre en iyi mouse bence. Hatta belki şu ana kadar en iyisi. Hocam 2022 de çıkan tartışmasız en iyi mouse bence. Ama istemiyorsanız Ninjutso Katana da çok güzel. Ninjutso Nora vardı herhalde doğru hatırlıyorsam fiyatını bilmiyorum ama onada bakılabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,057
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom