Neler Yeni

Steelseries Aerox 3 alınır mı ?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Efe Kırmaz
Merhaba, bugün İncehesap'ta gaming gecesinde indirime girecek Aerox 3 almayı düşünüyorum. Kullandığım mouse rival 3 ve soyulma yapmaya başladı ben de indirime girecekken alayım diyorum. Sizce alınır mı ? https://www.incehesap.com/steelseries-aerox-3-2022-edition-onyx-kablolu-gaming-mouse-fiyati-53831/
burada 600₺ : https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...gb-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,975275291.html
600₺ altına inmezse alma, onun dışında wireless modelini kullanıyorum öneririm hafif ergonomik ve sensörü güzel alabilirsin.

panizher

80+ Silver

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,082
İsim
Kerem Çavuş
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Cenk Sezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuponu kullan dediğim zaman fiyattan düşmüyor nasıl kullanicam yardımcı olabilir misiniz?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Kuponu kullan dediğim zaman fiyattan düşmüyor nasıl kullanicam yardımcı olabilir misiniz?
Muhtemelen gaming gecesi yüzündendir isterseniz 12 den sonra tekrar deneyin yine indirimli gelecektir 300 TL kupon varsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Cenk Sezgin
kuponun sadece belli kategorilerde geçerli olma ihtimali var mı acaba
Yok hocam anladık uyguna alicaz da izin vermiyorlar indirimli ürün olduğu için kuponu kullanamıyorum 🤔 indirimsiz başka bi üründe oluyorda mouse indirimli diye olmadı ahh incehesap
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen gaming gecesi yüzündendir isterseniz 12 den sonra tekrar deneyin yine indirimli gelecektir 300 TL kupon varsa
İndirimli ürün olduğu için kullanamıyorum 12den sonra yine şansımı denerim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,082
İsim
Kerem Çavuş
Yok hocam anladık uyguna alicaz da izin vermiyorlar indirimli ürün olduğu için kuponu kullanamıyorum 🤔 indirimsiz başka bi üründe oluyorda mouse indirimli diye olmadı ahh incehesap
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirimli ürün olduğu için kullanamıyorum 12den sonra yine şansımı denerim
kötü oluş umarım alabilirsiniz fiyat baya iyi

Top Bottom