Neler Yeni

WeMod güvenilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
Cyberpunk 2077'de bir bölüm var silah almayı unuttum tüm silahların mermisi bittiği için geçemiyorum WeMod kullan dedi bir arkadaş güvenilir midir ve nasıl kullanılır bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi ? teşekkürler :peepokalp:

Yasin Çınar

80+ Bronze
Ben kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısını görmedim. Kullanım olarak çok basit, programı kur istediğim oyunu seç sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seç (Bazen kendisi otomatik algılıyor) sonra bu hilelerin yanında hileyi aktif etmek için tuşlar yazar num4, num5 gibi onlara basarak hileyi aktif edebilirsin normal butona tıklayınca paralı versiyonu istiyor fakat dediğim gibi klavyedeki tuşlara basarsan hile ücretsiz aktif olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısını görmedim. Kullanım olarak çok basit, programı kur istediğim oyunu seç sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seç (Bazen kendisi otomatik algılıyor) sonra bu hilelerin yanında hileyi aktif etmek için tuşlar yazar num4, num5 gibi onlara basarak hileyi aktif edebilirsin normal butona tıklayınca paralı versiyonu istiyor fakat dediğim gibi klavyedeki tuşlara basarsan hile ücretsiz aktif olur.
teşekkürler hallettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,234
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom