Neler Yeni

Yardım Whatgeek Türkiye'ye gönderim yapmıyor mu?

A1EMYR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Emre Yar
Merhaba, ben whatgeek sitesinden zuoya gmk67 alacaktım. Fakat sepet kısmına geldiğimde böyle bir hata ile karşılaştım. Araştırmama göre alan kişiler buradan almış ama artık gönderim yapmıyor mu anlamadım. Geçici olarak diyorlar ve gözlemlediğim kadarıyla sipariş verebliyorum ama bu hatayı alıyorum. Sipariş vermeli miyim bir sorunla karşılaşır mıyım veya nasıl bir yol izlemeliyim, yardımcı olabilir misiniz?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-01-23 183312.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-23 183312.png
    8.1 KB · Hit: 47

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba, ben whatgeek sitesinden zuoya gmk67 alacaktım. Fakat sepet kısmına geldiğimde böyle bir hata ile karşılaştım. Araştırmama göre alan kişiler buradan almış ama artık gönderim yapmıyor mu anlamadım. Geçici olarak diyorlar ve gözlemlediğim kadarıyla sipariş verebliyorum ama bu hatayı alıyorum. Sipariş vermeli miyim bir sorunla karşılaşır mıyım veya nasıl bir yol izlemeliyim, yardımcı olabilir misiniz?
çinin yeni yılından dolayı firma tatilde diye konu açmıştı bir arkadaş o yüzden olabilir 1-2 hafta bekleyin isterseniz.

A1EMYR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Emre Yar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Mehmet Aslan
Hocam custom klavye toplamak istiyorum. Aynı ürünü ordan başka satan var mı ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne zamana kadar tatilde herhangi bir bilgi var mı hocam?
maalesef net bilgi bilmiyorum hocam, 1-2 hafta sürüyormuş sanırım konuda öyle yazıyordu yanlışım yoksa

A1EMYR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Emre Yar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef net bilgi bilmiyorum hocam, 1-2 hafta sürüyormuş sanırım konuda öyle yazıyordu yanlışım yoksa
Umarım öyledir hocam. Zam gelmeden almak istiyorum çok hoşuma gitti ürünler.

Top Bottom