Neler Yeni

WhatsApp fotoğrafları geri getirme

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Sercan GÖKALP
Şimdi arkadaşlar şöyle bir olay var ben askerdeyken numarama bir dünya fotoğraf attım ama 6 ay wp ye girmediğim için wp hesabımı silmiş şimdi bu fotoğrafları herhangi bir şekilde geri alabilmenin yolu var mı herhangi bir programla veya başka bir şekilde?

Sunset'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Osman Çelik
yok diye biliyorum ama mail atıp durumu açıklayabilirsin

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Şimdi arkadaşlar şöyle bir olay var ben askerdeyken numarama bir dünya fotoğraf attım ama 6 ay wp ye girmediğim için wp hesabımı silmiş şimdi bu fotoğrafları herhangi bir şekilde geri alabilmenin yolu var mı herhangi bir programla veya başka bir şekilde?
benimde aynı şekil ama telegramda 6ay zaman aşımından dolayı hesap silinmişti. Hiçbir şekilde geri hesabı alamadım ve herhangi bir cevapta vermiyorlar. Telefon açık iken mesaj şeklinde geldiyse galeriye falan gelmesi gerek muhtemelen kapalı kalmıştır.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Sercan GÖKALP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimde aynı şekil ama telegramda 6ay zaman aşımından dolayı hesap silinmişti. Hiçbir şekilde geri hesabı alamadım ve herhangi bir cevapta vermiyorlar. Telefon açık iken mesaj şeklinde geldiyse galeriye falan gelmesi gerek muhtemelen kapalı kalmıştır.
Yok ya tek tik olarak kaldı bazıları 2 tik ama yedekleme olmadığı için hiçbiri yok hay kafama ediyim ya gelince açarım hepsi birden gelir dedim komşunun kazına gözü diktik evdeki tavuktan olduk
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok diye biliyorum ama mail atıp durumu açıklayabilirsin
İnşallah bakalım

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Sercan GÖKALP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WhatsApp support bölümüne mail attım telefon numaramı istediler arkadaşlar bende işe yararsa böyle sorunu olanların sorununu da çözebiliriz inşallah

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,973
Üyeler
141,376
Son üye
mr.sinan
Top Bottom