Neler Yeni

WHATSAPP HACKLENEBİLİR Mİ ?

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar valorant oynuyorum canım sıkıldıkca çocuğun biri aşırı toxicledi toxicledi ben de dayanamadım saydım sövdüm zaten gerginim kafam dağılsın diye girdim iyice çileden çıkardı sonra numara veriyorum lan ara dedi aradım numara kullanılamıyor dedi sonra wpden ara diyince kaydettim aradım gülücük atıp ......yedin kardesim falan yazdı
ben de baktım az pegasus yazılım vesaire diyor karşıdaki hedefi wp üzerinden çaldırmanız yeterli casus yazılımı telefonunuza aktarıp istediğine erişebilir vesaire böyle bişey mümkün mü korkulacak bişey var mı ?
okuduğum makalenin linkini aşağı bırakıyorum ( ban sebebi veya yasaksa silebilirim sizin de konuya hakim olmanız açısından atıyorum )

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Luke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mert uçan
Arkadaşlar valorant oynuyorum canım sıkıldıkca çocuğun biri aşırı toxicledi toxicledi ben de dayanamadım saydım sövdüm zaten gerginim kafam dağılsın diye girdim iyice çileden çıkardı sonra numara veriyorum lan ara dedi aradım numara kullanılamıyor dedi sonra wpden ara diyince kaydettim aradım gülücük atıp ......yedin kardesim falan yazdı
ben de baktım az pegasus yazılım vesaire diyor karşıdaki hedefi wp üzerinden çaldırmanız yeterli casus yazılımı telefonunuza aktarıp istediğine erişebilir vesaire böyle bişey mümkün mü korkulacak bişey var mı ?
okuduğum makalenin linkini aşağı bırakıyorum ( ban sebebi veya yasaksa silebilirim sizin de konuya hakim olmanız açısından atıyorum )
aga pegasus falan değilde panelden telefon numaran ile kişisel bilgilerine ulaşır maksimum

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga pegasus falan değilde panelden telefon numaran ile kişisel bilgilerine ulaşır maksimum
panel bende de var whattsap data bilgilerin açıksa falan bişeyler dedi pek anlamadım tcmi vereyim yoksa problem olmaz

Hanaz

80+ Silver
Sen inandınmı ya wp den ara aha kardeşim şimdi sıra bende falanmı dicek mavra atıyo inanma geç dava olayı gibi paneli coluk cocuğa satıyolar kendini bişi sanıyo ünlü birini aratsa kapısına polis geleceğini bile bilmiyor

Top Bottom