Neler Yeni

WHATSAPP'TAN BAN YEDİM! (açıldı)

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Balıkesir Üniversitesinde kurmuş olduğumuz topluluk adına insanları wp grubuna üye yapmaya çalışıyordum. Yaklaşık 1.5 saattir 200 civarı kişiyi rehbere kaydettim ve 150 tanesini wpdeki gruba eklemeye çalıştım. Bir kısmı için hata verdi gruba ekleyemezsiniz ama davet gönderebilirsiniz diye. Ben de davet gönder tuşuna tıkladım ve direkt olarak ban yedim. Kafayı yemek üzereyim yok mu ulaşabileceğim bi mail adresi veya whatsapp'ın müşteri hizmetleri :D? uygulama içinden gözden geçirme daveti gönderdim ama wpden gruba üye ekledim diye banlamak ne ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2023-10-12-01-36-03-692_com.whatsapp.jpg

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Balıkesir Üniversitesinde kurmuş olduğumuz topluluk adına insanları wp grubuna üye yapmaya çalışıyordum. Yaklaşık 1.5 saattir 200 civarı kişiyi rehbere kaydettim ve 150 tanesini wpdeki gruba eklemeye çalıştım. Bir kısmı için hata verdi gruba ekleyemezsiniz ama davet gönderebilirsiniz diye. Ben de davet gönder tuşuna tıkladım ve direkt olarak ban yedim. Kafayı yemek üzereyim yok mu ulaşabileceğim bi mail adresi veya whatsapp'ın müşteri hizmetleri :D? uygulama içinden gözden geçirme daveti gönderdim ama wpden gruba üye ekledim diye banlamak ne ya

Alıntıyı görüntüle
Kral geçmiş olsun ya

TahinPekmez

80+ Silver
ekledigin kisiler seni sikayet etmiş, eden kisi sayisida fazlaysa banı yemişsin.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Alıntıyı görüntüle
Gözden geçirme talebi değerlendirildikten sonra eğer red yersen tekrar alttaki siteden talep gönder : https://www.whatsapp.com/contact/?subject=messenger

Not : kendi ip'n ile gönderip sitedende red yersen vpn açıp ingilizce bir şekilde tekrar talep at ve farklı şeyler yaz.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
önce sakin ol aynı şey bende oldu spam yediysen 3-7 gün arasında hesabın otomatik açılıyor yanı bende öyle oldu sende de öyle olur umarım

talep gönder bir kaç gün bekle açılır umarım ama kalıcı yediysen imkanı yok açtıramazsın

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
1697136851432.png

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

thesia88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arhan seven
dün yasaklandı denildi inceleme talebi gönderdim bu sabah ihlalden dolayı yasaklandı dedi ihlal edecek bir şey yapmadım e postalara "WhatsApp hesabınızın yasaklanmasına itiraz etmek istediğinizi anlıyoruz. E-posta ile gözden geçirme talebinde bulunma olanağı artık sunulmamaktadır." şeklinde yanıt geliyor destekle başka nasıl iletişime geçebilirim ailemle okulla ilgili mesajlar falan hepsi gitmiş halde ve hat almamın da mümkünatı yok

panik yapıp birkaç kez destek şeyini yaptım beni umursamama gibi bi ihtimalleri var mı bu sebeple

üstte atılan linkten yazdığımda da hata oluştu diye uyarı alıyorum

thesia88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arhan seven
kanka e posta da ne yazdığını öğrenebilir miyim e posta attığımda e posta ile gözden geçirme olanağı olmadığını söylüyorlar ben yablış bir şey mi yazıyorum anlamadım

Top Bottom