Neler Yeni

Wi-Fi'den uygulamalar açılmıyor, bazı sitelere giriş yapılmıyor

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Tolga Can
Merhaba, böyle bir sorunum yoktu ama kısa süre önce yaşanmaya başladı. Telefondan Wi-Fi'ya bağlandığımda mobil uygulamalar, yemek sipariş uygulamalarına varıncaya kadar çoğu şey açılmıyor. Twitter ana sayfa yüklenmiyor resimler vs. sayfa yenilemiyor. Kablolu bağlantıda sorun yok. Sadece Wi-Fi'de var. Ve sadece benim ev internetine wifi ile bağlanınca var. Yani telefonun Wi-Fi sinde sorun yok başka Wi-Fi den denedim. Neden olabilir acaba? Müşteri hizmetlerini aradım konuyla alakalı 1 tane teknik bilgi bile veremedi. Hız düşüktür vs. yaptı kısaca oda anlamıyor.

EminEric

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
EminEric
şu instagram olaylarından dolayı vpn yükledin mi belki ondandır en az bir kere bile yükleyip sildiysen dns ayarlarını vpn gibi ayarlarını kontrol edip olabiliyorsa varsayılan yapmanı öneririm

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Tolga Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşin garip yanı mesela Twitteri Chrome de açılınca sorun yok uygulamadan açınca sorun var. Ama hücresel veride hiç sıkıntı yok. Çok garip yav vallahi nerede cevapsız sorun var beni bulur

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Merhaba, böyle bir sorunum yoktu ama kısa süre önce yaşanmaya başladı. Telefondan Wi-Fi'ya bağlandığımda mobil uygulamalar, yemek sipariş uygulamalarına varıncaya kadar çoğu şey açılmıyor. Twitter ana sayfa yüklenmiyor resimler vs. sayfa yenilemiyor. Kablolu bağlantıda sorun yok. Sadece Wi-Fi'de var. Ve sadece benim ev internetine wifi ile bağlanınca var. Yani telefonun Wi-Fi sinde sorun yok başka Wi-Fi den denedim. Neden olabilir acaba? Müşteri hizmetlerini aradım konuyla alakalı 1 tane teknik bilgi bile veremedi. Hız düşüktür vs. yaptı kısaca oda anlamıyor.
Vpn den kaynaklı bu başka bişeyden değil

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Mustafa tsn
Aynısı bende de var genelde twitterda oluyor ve vpn açınca düzeliyor vpnsiz çözümümü bi türlü bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vpn den kaynaklı bu başka bişeyden değil
Ben yıllardır vpn kullanıyorum okula bağlanmak için falan sıkıntı çıkarmıyordu şimdi olmaya başladı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,087
Üyeler
151,494
Son üye
Rokaname346
Top Bottom