Neler Yeni

Wifi Adaptör İçin Anten Önerisi

ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI) anakartında bulunan Intel WiFi 6 AX200 Adaptörü için wifi anteni almak istiyorum. Aynı zamanda bluetooth içinde kullanmayı düşünüyorum. Anakart üzerinde 2 adet anten girişi var 2 tane anten de alabilirim. Normalde anakart ile birlikte 1 tane geliyor ama kırıldı. Bütçem 300-400 TL arasında. Modem odama baya uzak o yüzden kaliteli bir şey olması istiyorum.

Existentia

80+ Silver
Hocam oyun oynamak için alacaksınız hiç bir sonucun sizi kablolu kadar mutlu etmeyeceğini gerekirse power-line almayı düşünebilirsiniz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam oyun oynamak için alacaksınız hiç bir sonucun sizi kablolu kadar mutlu etmeyeceğini gerekirse power-line almayı düşünebilirsiniz
Kesinlikle aynı fikirdeyim fakat odama çok uzak olduğu için kablo çekmek gibi bi durum malesef mümkün değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gönderdiğiniz ürünlerde tek kablo çıkışı var fakat ben 2 tane istemiştim(veya 2 adet anten almayı düşünüyorum). Ayrıca bütçemi büyük ölçüde aşıyor.

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya

Existentia

80+ Silver
Hocam oyun oynamak için alacaksınız hiç bir sonucun sizi kablolu kadar mutlu etmeyeceğini gerekirse power-line almayı düşünebilirsiinzho
Kesinlikle aynı fikirdeyim fakat odama çok uzak olduğu için kablo çekmek gibi bi durum malesef mümkün değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gönderdiğiniz ürünlerde tek kablo çıkışı var fakat ben 2 tane istemiştim(veya 2 adet anten almayı düşünüyorum). Ayrıca bütçemi büyük ölçüde aşıyor.
hocam powerline size çözüm olur bir düşünün kabloya gerek kalmıyor elektrik hattından internet çekiyorsunuz

Wardaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Vardar

Kesinlikle katılıyorum hocam sizin işinizi Powerline adaptörler çözer biraz daha tuzlu olur ama hiç kayıp yaşamazsınız.

Hocam oyun oynamak için alacaksınız hiç bir sonucun sizi kablolu kadar mutlu etmeyeceğini gerekirse power-line almayı düşünebilirsiinzho

hocam powerline size çözüm olur bir düşünün kabloya gerek kalmıyor elektrik hattından internet çekiyorsunuz
Kesinlikle katılıyorum hocam sizin işinizi Powerline adaptörler çözer biraz daha tuzlu olur ama hiç kayıp yaşamazsınız.
Daha önce hiç kullanmadım veya kullanan görmedim sağlıklı olur mu ve eğer sağlıklıysa önerebileceğiniz bir ürün veya marka var mı

Existentia

80+ Silver
Model de söyleyebilir misiniz? Kullanırken yaşadığınız deneyimlerden de bahsedebilir misiniz
Kullandığım model şu çıkış tarafında WIFI olan bir model seçtim çünkü WIFI evin o tarafında tam çekmiyordu duruma göre WIFI olmayan daha ucuz bir model de seçilebilir ya da 2 Ethernet çıkışlı bir model de seçilebilir kişisel deneyimim baya iyi 50 Mbps hız varken 48 civarı 15 metre ötedeki odaya gayet iyi ulaşmıştı hız 100 olunca çıkış tarafında 85 civarı geliyor 3lü prize asla takmayın ayrıca evin akım yönü önemli demişlerdi alırken benimki iyi çalıştığına göre sorun yok sanırım arada bir nadiren de olsa kendinden geçtiği oluyor çok sık değil ama arada bir olunca insanın bir keyfi kaçıyor ama o dalgalanmalar WiFi'da daha çok oluyor eğer daha fazla sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım hocam
https://www.akakce.com/powerline-adaptor/en-ucuz-tp-link-TL-wpa4220kit-fiyati,1985790.html

Top Bottom