Neler Yeni

Wifi Repeater(Dağıtıcı( Önerisi Lazım

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Mustafa Aydın
Evde kullandığım ürün bu https://www.akakce.com/wifi-guclend...8Xf-hUjFaXnge4mHrN_9JFyaKg-6H9U0aAqPREALw_wcB
ilk aldığımda güzeldi fakat sonradan sıklıkla kopmalar yaşanmaya başladı 2 yıldır bu çileyi çekiyorum artık çekilemeyecek hale geldi , çok pahalı olmayacak f/p bir dağıtıcı arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Şu ürünü gördüm eski kullandığımın yeni versiyonu gibi duruyor sizcr nasıldır farklı ürün önerileriniz varsa bekliyorum
bunu kullandım ara ara kopmalar meydana geldi şuan mercusys ME10 kullanıyorum gayet memnunum ama yine sana kalmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

kopmaların çözümü var. modemden bağlandığın cihaza sabit ip veriyorsun. youtube ta bu konuda videolar var.
ben denedim boşuna uğraşmaya değmez 1 ay sonra yine aynı problem ortaya cıkıyor

samet5561

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Samet Sarı

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Mustafa Aydın
İnternet kablo girişi varya hocam altında attığın üründe kablo ile mi kullanıyorsun
ister kablo ister wifi ben wifi ile kullandım bir dönem kopma olamdı ama modem uzakta olduğu için yavaştı kablo çektim. modemdeki internetten bir farkı kalmadı öyle yapınca ve hâlâ daha kullanıyorum çok memnunum şahsen

samet5561

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Samet Sarı
ister kablo ister wifi ben wifi ile kullandım bir dönem kopma olamdı ama modem uzakta olduğu için yavaştı kablo çektim. modemdeki internetten bir farkı kalmadı öyle yapınca ve hâlâ daha kullanıyorum çok memnunum şahsen
kablo çekmek en iyisi yani istikrarlı olur hemde , kablo çektikten sonra kopma da olmayacağını düşünüyorum

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Mustafa Aydın
şuanda 360tl hiç bir şey alıp deneyebilirsin

samet5561

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Samet Sarı

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Mustafa Aydın
kablo çekmek en iyisi yani istikrarlı olur hemde , kablo çektikten sonra kopma da olmayacağını düşünüyorum
evet valla kablo çekince modemden aldığım internetin birebir aynısını aldım ne fazla ne az ping problemi de yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyisi prizden internet ürünlerini alacaksın.
en iyisi mesh sistemi o da pahalıya çıkıyor

nasıl oluyor hocam eğer videosu falan varsa linkini atarmısın ben 2 yıldır kullanıyorum fakat artık bir çile oldu benim için
mesela

mantık şu. telefondan bağlanıyorsun diyelim. telefona ayarlarında örneğin 192.168.1.50 statik ip veriyorsun. bağlandığında modeme geliyorsun. cihazına modemde aynı ip adresinde statik ip veriyorsun. o ip adresinden dışarı çıkmıyor. bi kaç ufak ayar daha var. videodan bakarsın.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Ahmet Hakan
IMG_0716.jpeg

Geçen sene mart ayında almıştım Amazon’dan. Ülkede bu markanın sıfır satışı yok nedense. (son stoktu ve gelen ürün eski teknoloji bir cihazdı) Ama bulabilirsen bu markayı tavsiye edebilirim.

Top Bottom