Neler Yeni

Win 11 Tpm 2.0 hatası MSI Anakart

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Taş
Öncelikle iyi günler Arkadaşlar Win 11 yeni gećtim ve Valorant girmeye çalıştığında Tpm 2.0 hatası aldım çalıştır kısmından baktığımda Tpm Kullanılıyor olarak gözüküyor Yotube dan izledim yapmaya çalıştım lakin şu hatayı aldım ... Anakart Modeli MSI z490 Gaming plus.

Ekler

• IMG_20220616_130301.jpg
    IMG_20220616_130301.jpg
    3.2 MB · Hit: 39
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Öncelikle iyi günler Arkadaşlar Win 11 yeni gećtim ve Valorant girmeye çalıştığında Tpm 2.0 hatası aldım çalıştır kısmından baktığımda Tpm Kullanılıyor olarak gözüküyor Yotube dan izledim yapmaya çalıştım lakin şu hatayı aldım ... Anakart Modeli MSI z490 Gaming plus.
bende aynı hatayı aldım bilen varsa sorunu çözebilirmi bu arada benim tpm de açık seure boot da
Mesaj otomatik birleştirildi:

tp açıkmı sende secure boot da açıkmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende aynı hatayı aldım bilen varsa sorunu çözebilirmi bu arada benim tpm de açık seure boot da
Mesaj otomatik birleştirildi:

tp açıkmı sende secure boot da açıkmı
Knk Tp me Windows da açık gözüküyor lakin oyunda açık değil hatası alıyorum , securitye girdim oradan secure Bosstu seçtim bu hatayı aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,903
Üyeler
142,835
Son üye
shut
Top Bottom