Neler Yeni

win64/coinminer VİRÜSÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Faruk Günay
Bilgisayarımda nerden geldiğini bilmediğim bir virüsle karşılaştım ''win64/coinminer'' sanırım kripto para yazılımı nasıl sileceğime dair bir fikrim yok dosya yoluna baktım öyle bir dosya görünmüyor
virüs denetimlerini güncelleştirip tekrar taramama rağmen aynı virüs görünüyor aramızda yazılımcı veya bu tür işlerden anlayan varsa yardım edebilirmi lütfen ...

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bilgisayarımda nerden geldiğini bilmediğim bir virüsle karşılaştım ''win64/coinminer'' sanırım kripto para yazılımı nasıl sileceğime dair bir fikrim yok dosya yoluna baktım öyle bir dosya görünmüyor
virüs denetimlerini güncelleştirip tekrar taramama rağmen aynı virüs görünüyor aramızda yazılımcı veya bu tür işlerden anlayan varsa yardım edebilirmi lütfen ...
ben olsam direk temiz kurulum yaparım belki şuan ekran kartını kurutuyordur..

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Virüsü silmiştir antivirüs o yüzden bulamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Faruk Günay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Virüsü silmiştir antivirüs o yüzden bulamazsın
hayır silmemiş tarama yaptım tekrar hala virüs algılıyor dosya yolunu söylüyor, dosya yoluna girip baktığımda o yazılıma dair bir şey yok...

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze
hayır silmemiş tarama yaptım tekrar hala virüs algılıyor dosya yolunu söylüyor, dosya yoluna girip baktığımda o yazılıma dair bir şey yok...
Hangi antivirüs diyor? Windows defender ise sorun yok, sen virüslü dosyayı elle sildiğin için tanımlayamıyor durumu ve uyarı veriyor ama başka antivirüslerse gizli dosya olabilir. Öyle durumda direkt dizini silmek en mantıklısı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,375
Üyeler
141,439
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom