Neler Yeni

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 x64 Final Türkçe İngilizce

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 x64 Final Türkçe İngilizce
Güncellenme tarihi: 26 Eylül 2022
Tam Güncel! | Uefi/Legacy | Hız Optimizasyonu | .NetFrameWork 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin | Startisback Başlat Menüsü | MS_Office 2016 | WinRAR | Microsoft C++ paketlerinin tamamı ilaveli!
İki Farklı çalışma Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır.

asd.gif

Hakkında?​
  • Masaüstü simgeleri aktif gelir. Windows 11 Insider simgeleri kullanılmıştır. Kısayol ön eki kaldırılmıştır. Microsoft Edge / IE Anasayfa girişleri Google Türkiye olarak ayarlandı
  • Microsoft Edge tarayıcı sisteme toplu olan güncelleştirmelerle beraber, entegre edilmiştir. Sistem ve uygulama bileşenleri olan C++ paketlerinin tamamıda sisteme eklenmiştir.
  • Sahiplik al sağtık ön eki eklendi. Dosya değişimlerinde administrator yetkilerini vererek değişim izni vermektedir. Genel olarak sistem bulunması gerekli bir ayar.
  • Popülerliğiyle bilinen gerçeğe en yakın olan başlat menüsü olan, Startisback sisteme direkt entegre edildi kullanım deneyimi rahat ve akıcı olması anlayışı.
  • Microsoft Office 2016 lite sürümü sisteme eklenmiştir. Sadece Word,Excel ve P.Point eklidir beraberinde WinRAR dosya arşivleme uygulamasıda eklenmiştir.
  • İşletim sisteminin genel hız optimizasyonları meşkuliyet yaratan ileti ve uyarılar bertaraf edilmiştir. Dileyen istediği hizmeti ayarları kendine göre yapılandırabilir.
  • Özellikle eski, ya da yeni nesil 8-10 yıllık makineler için ilaç niteliğinde hızlı çalışan sistem olarak bilindiğinden stabil atak ve seri çalışan metroapp'siz sistemdir.
  • Masaüstü wallpaper yeni nesil görünüme sahip windows logolu hd resimle değiştirilmiştir.
  • Tam yetkili hesap olan administrator hesabı sisteme tanımlandı kurulumda ve sonraki aşamalarda hız kazanmak için oldukça tercih edilen bir method.
  • Sistem bir kereliğine Vmware workstation pro üzerinde test edilmiştir. Zerre kadar en ufak bir hataya rastlanılmamıştır.
  • Toplu güncellemeler ve uygulamalarda eklenince boyut biraz arttığı için ESD sıkıştırma yapılmıştır. Her pc için genel kullanıma uygundur sorun yaratmaz.
  • Kurulum aşamaları yazdırma vb durumlar bildiğimiz işlemler arkadaşlar. Rufus, Ventoy uygulamalarını kullanarak iso dosyasını yazdırıp boot ederek yeni sistemi hızlı şekilde kurabilirsiniz. Adı geçen uygulamalar gerek nette, gereksede forum içerisinde bilindiği üzere mevcut temin edebilirsiniz.
İndirme linkleri
Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final Türkçe
https://uploadrar.com/gk5z3s6g3vpp

Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final İngilizce
https://uploadrar.com/1i0co6mciebe

( Copyright 2022 )

Son düzenleme:

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Tnctr bıraktın mı abi :D
🙋‍♂️🤗

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tnctr bıraktın mı abi :D
🙋‍♂️🤗
Bırakmadım paylaşımcı ruhumun olduğunu, hesaba katman gerekirdi. Bir çok forum, site vb mecralar da, üyeliklerim var zaman bulursam eğer paylaşım yapmaktan çekinmem. Herkese de, öneririm paylaşım yapmayı. İnsana güzel duygular hissettirir. :D

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Sen galiba bunun win 8.1 halini de yapmıştın,benim pcde hdd var hangisini yükleyeyim ?
Win 8.1 mi,
Bumu

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
12 Gb ram
i7 4700hq
1 tb hdd 5400 rpm
hd4600
Laptop
Yani istediğiniz işletim sistemini bu donanıma kurabilirsiniz. Ben kendim w10 enterprise 2016 ingilizce sürümünü kullanıyorum seri ve akıcı çalışmakta. Benim önerim konudaki, w10 2016 entp ltsb sürümünü kurmanız olacaktır memnun kalırsınız.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Yani istediğiniz işletim sistemini bu donanıma kurabilirsiniz. Ben kendim w10 enterprise 2016 ingilizce sürümünü kullanıyorum seri ve akıcı çalışmakta. Benim önerim konudaki, w10 2016 entp ltsb sürümünü kurmanız olacaktır memnun kalırsınız.
windows 10 işletim sistemini hddlere önermiyorlar ondan sordum.Belki siz bu sürümde o sorunu kaldırmışsınızdır diye sormuştum.
Neyse indirmeye başlayayım.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
windows 10 işletim sistemini hddlere önermiyorlar ondan sordum.Belki siz bu sürümde o sorunu kaldırmışsınızdır diye sormuştum.
Neyse indirmeye başlayayım.
Son sürümler için olabilir belki. zaten bu sürümünde amacı 8-10 yıllık makineler de, rahat ve akıcı bir deneyim sunmasından kaynaklı olarak hazırladım. Windows 8.1'e yakın hız ve stabilite de, çalışan bir sistem. Kendim de, 8 farklı işletim sistemini ssd ,hdd disklerde kullanıyorum herhangi bir sorun göremedim. Bence kurun çok memnun kalırsınız. Geri bildirimde yaparsanız eğer, sevinirim saygılarımla.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncelleme tarihi: 7 Ağustos 2021
Güncellenen sistem: Windows 10 Enterprise LTSB 2016 x64 Final Türkçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
imzamda ki sistem ile uyumluluk bilgisi nedir.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 x64 Final Türkçe
Güncellenme tarihi: 7 Ağustos 2021
Tam Güncel! | Uefi/Legacy | Hız Optimizasyonu | .NetFrameWork 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin | Startisback Başlat Menüsü | MS_Office 2016 | WinRAR | Microsoft C++ paketlerinin tamamı ilaveli!
asd.gif

Hakkında?​
  • Masaüstü simgeleri aktif gelir. Windows 11 Insider simgeleri kullanılmıştır. Kısayol ön eki kaldırılmıştır. Microsoft Edge / IE Anasayfa girişleri Google Türkiye olarak ayarlandı
  • Microsoft Edge tarayıcı sisteme toplu olan güncelleştirmelerle beraber, entegre edilmiştir. Sistem ve uygulama bileşenleri olan C++ paketlerinin tamamıda sisteme eklenmiştir.
  • Sahiplik al sağtık ön eki eklendi. Dosya değişimlerinde administrator yetkilerini vererek değişim izni vermektedir. Genel olarak sistem bulunması gerekli bir ayar.
  • Popülerliğiyle bilinen gerçeğe en yakın olan başlat menüsü olan, Startisback sisteme direkt entegre edildi kullanım deneyimi rahat ve akıcı olması anlayışı.
  • Microsoft Office 2016 lite sürümü sisteme eklenmiştir. Sadece Word,Excel ve P.Point eklidir beraberinde WinRAR dosya arşivleme uygulamasıda eklenmiştir.
  • İşletim sisteminin genel hız optimizasyonları meşkuliyet yaratan ileti ve uyarılar bertaraf edilmiştir. Dileyen istediği hizmeti ayarları kendine göre yapılandırabilir.
  • Özellikle eski, ya da yeni nesil 8-10 yıllık makineler için ilaç niteliğinde hızlı çalışan sistem olarak bilindiğinden stabil atak ve seri çalışan metroapp'siz sistemdir.
  • Masaüstü wallpaper yeni nesil görünüme sahip windows logolu hd resimle değiştirilmiştir.
  • Tam yetkili hesap olan administrator hesabı sisteme tanımlandı kurulumda ve sonraki aşamalarda hız kazanmak için oldukça tercih edilen bir method.
  • Sistem bir kereliğine Vmware workstation pro üzerinde test edilmiştir. Zerre kadar en ufak bir hataya rastlanılmamıştır.
  • Toplu güncellemeler ve uygulamalarda eklenince boyut biraz arttığı için ESD sıkıştırma yapılmıştır. Her pc için genel kullanıma uygundur sorun yaratmaz.
  • Kurulum aşamaları yazdırma vb durumlar bildiğimiz işlemler arkadaşlar. Rufus, Ventoy uygulamalarını kullanarak iso dosyasını yazdırıp boot ederek yeni sistemi hızlı şekilde kurabilirsiniz. Adı geçen uygulamalar gerek nette, gereksede forum içerisinde bilindiği üzere mevcut temin edebilirsiniz.
İndirme linki
Reis 1 gb ram var olurmu ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,383
Üyeler
153,547
Son üye
wqyusuf
Top Bottom