Neler Yeni

Windows 10 LTSC 2021 Temel Programlar Ekli 2023

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Windows 10 LTSC 2021 Temel Programlar Ekli 2023
UEFİ / Legacy | Tam Güncel! | Temel Programlar | ESD'li

Ekran Görüntüleri
r2eut61.gif

Hakkında?

Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
Extreme aracı kullanarak sisteme performans ayarlamaları tanımlanmıştır. Kaynak link
Microsoft Mağaza uygulamasıda sisteme entegre edilmiştir. Dileyen mağaza programlarını kurabilir. Bir tane deneme amaçlı spotify yüklenmiştir.
Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
Meşkuliyet yaratan programlar defender,cortana gibi servisler devredışı bırakılmıştır.
Boştayken ram kullanımı 900-1000mb arasında değişiklikler göstermektedir.
Güncelleme hizmeti kapalıdır. Hizmetlerden açabilirsiniz. Microsoft mağaza ve uygulamaları için update'in açık olması gerekmektedir bilgilerinize.
Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Rufus ve multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
Göze hoş görünen Wallpaper duvar kağıtlarını sisteme ekledim masaüstünden dileyen istediğini seçer. Sistemde slider otomatik saat başı değişmeye ayarlanmıştır.
Eklenen programlar: Microsoft Ofice 2021 LTSC, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) ,Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, Hibit Uninstaller (Gelişmiş program kaldırıcı) , Starticback başlat menüsü, Microsoft C++ Kütüphanesi paketleri, Hashtabmd5,WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
KMS Lisans eklenmiştir. Kurulumdan sonra online olduğunuzda sistem otomatik olarak kendini lisanslar. Kendi lisansınız varsa ayrıca kullanabilirsiniz.
Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
Sistem TR_by arkadaşımızın çalışması üzerine , programlı olarak inşaa edilmiştir. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Kaynak
Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.

njAbqR.png

https://uploadrar.com/6c73jsmusrxv
https://drive.google.com/uc?id=1-XsmE3COjV3BhtFvdvXzaebztKFzRIqC&export=download
MD5: 140A5D2A5FD55E3C0F723E5F973826E9

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi

ckaracar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı
Kullanmak için indiriyorum teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Özgür
Hocam öncelikle çok güzel çalışma olmuş. Sistem ateş ediyor. Fişek gibi oldu. Sadece açılıştaki sesi kaldırmak yada değiştirmek istiyorum. Bulamadım nerden olacağını mesajımı görürseniz söylersiniz çok makbule geçer.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
mehmet demirel
hocam patlatiyorumda link patlamiş varmidir yenisi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR