Neler Yeni

Windows 10 Etkinleştirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
Merhabalar arkadaşlar internetten uygun fiyata win 10 pro key aldım ve key birçok kişi tarafından kullanılıyor dedi ve satıcı telefonla etkinleştirme yapmamı söyledi. Sizce telefonla etkinleştirme seçeneğindeki o kodları vermemde bir sakınca var mı, güvenli midir?

BeKo'O

80+ Silver
Zaten ücretsiz etkinleştirme var neden parayla key alıyorsunuz? Sorduğunuz soruyla ilgili net bir cevap veremem telefonla hiç etkinleştirme duymadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten ücretsiz etkinleştirme var neden parayla key alıyorsunuz? Sorduğunuz soruyla ilgili net bir cevap veremem telefonla hiç etkinleştirme duymadım.
Galiba bu yöntem kms ile aynı mantıkta çalısıyor. Yani güvenilir değil. Yanlış mı biliyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemlere o kadar para veriyoruz, güvenli olmayan bir yöntemi yapmamayı tercih ediyorum.

BeKo'O

80+ Silver
Forumdaki birçok kişi öyle kullanıyor ben de 1 buçuk senedir falan öyle kullandım hiç bir kusurunu da görmedim. Güvenilmez falan değil, sadece nereden alırsanız alın 1000 liralık orijinal lisanlar harici hep bir dezavantajı çıkıyor ve güvenilmez olmamasına rağmen hiçbir key veya etkinleştirme yöntemi için güvenlik duvarını devre dışı bırakmanız önerilmiyor. Ücretsiz CMD ile etkinleştirme en iyisi

reisas987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Umut Akdağ
Aga alın internetten 10 liraya, ücretsiz windows etkinleştirme kullanırsanız pcniz hackerlarin oyuncağı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga alın internetten 10 liraya, ücretsiz windows etkinleştirme kullanırsanız pcniz hackerlarin oyuncağı olur.
Katılıyorum. Arkada mining falan yapabilirler bilgilerimize erişim sağlayabilirler. 5-10 tl için alınacak riskler değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom