Neler Yeni

Windows 10 kurulmuyor

Jack321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Selçuk
Pcm biraz eski 2 gb ram falan var ama cdm de sağlam kurarken çok bekliyorum. Ve bu normal ama kurulum bir şeklide iptal oluyor. Ve nedenini bulamadim. Win 7 de kurdum ama her seferinde yeniden sistem kurmami istiyor. Win 7 yi 10 15 kez kurdum win 10 u 4 5 kez artık imanim geveredi . En sonunda pcyi camdan assagiya aticam ama baska sistemim yok ve beni 10 15 gun daha götürmesi lazım hhd değiştirdim 80 gb ve 1 tb lik ama yinede ayni parcalar ile kaynaklı galiba tam anlayamadim. Yeni sistemime 1 tb lik harddiski takarsam zarar verirmiyim bilmiyorum sizin yardımınıza ihtiyacım var

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
32 Bit Windows mu kuruyorsun ?
HDD sorunlu olabilir 1 TB olanı takın elinizde ki bi sorun olmaz.
Onla deneyin.

Rewar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mertcan
Pcm biraz eski 2 gb ram falan var ama cdm de sağlam kurarken çok bekliyorum. Ve bu normal ama kurulum bir şeklide iptal oluyor. Ve nedenini bulamadim. Win 7 de kurdum ama her seferinde yeniden sistem kurmami istiyor. Win 7 yi 10 15 kez kurdum win 10 u 4 5 kez artık imanim geveredi . En sonunda pcyi camdan assagiya aticam ama baska sistemim yok ve beni 10 15 gun daha götürmesi lazım hhd değiştirdim 80 gb ve 1 tb lik ama yinede ayni parcalar ile kaynaklı galiba tam anlayamadim. Yeni sistemime 1 tb lik harddiski takarsam zarar verirmiyim bilmiyorum sizin yardımınıza ihtiyacım var
Muhtemelen rufus ayarlarından düzeltebileceğin bir şey birde tahmin ediyim pc hp mi

Jack321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır
Muhtemelen rufus ayarlarından düzeltebileceğin bir şey birde tahmin ediyim pc hp mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onla deneyin.
Şuan onunla deniyorum bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onla deneyin.
32 bitte kurdum 64 bitte

Jack321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 dakikadır win 10 hazırlanıyor

Jack321