Neler Yeni

Windows 10 mu Windows 11 mi?

CptSpork

80+ Bronze
@Looizy laptop kullanıyorsan Windows 10 tavsiye ederim. Çünki gaming laptopların işlemcileri çok ısınıyor ve w11'de işlemci w10'a göre 2-3 derece daha fazla ısınıyor.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Windows 10 lisanları Windows 11 üzerinde de çalışıyor. Ucuz lisanlardan herhangi birini alabilirsiniz. PttAVM'de satıyorlar.
Herhangi bir sakıncası yok değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim laptop win 11 le geldi bende öyle devam ettim ama 2 sinide kullandım sistemde 16gb ram ve iyi bir cpu varsa geç derim (en az r5 1600 ile i3 10100f)
12700 var bendede dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Looizy laptop kullanıyorsan Windows 10 tavsiye ederim. Çünki gaming laptopların işlemcileri çok ısınıyor ve w11'de işlemci w10'a göre 2-3 derece daha fazla ısınıyor.
Ekstra soğutucumda var bi denemek istiyorum bakalım ne sonuçlar çıkacak

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Biraz daha fazla performans alırsın ama çok degil 5 ile 10 fps arası ama yinede sen dene sıkıntı yaşarsa verilerin kaybolmadan tekrar 10 a geçebilirsin

Sadece performans değil. Intel 12. nesil işlemcilerle Windows 10 kullandığında hata alırsın.

Top Bottom