Neler Yeni

Windows 10 mu Windows 11 mi?

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT

The Semih

80+ Gold
İnan hiç anlamıyorum o kadar bilgim yok bu tarz konularda
Windowsun gereksiz kurduğu iş için olan programları kurmuyor manuel kendin istersen kuruyorsun. Oyuncular için tasarlanmış windows latencymon gecikme değeri çok iyi. windows defender felan isteğe kapalı kurmadan format atabiliyorsun.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Windowsun gereksiz kurduğu iş için olan programları kurmuyor manuel kendin istersen kuruyorsun. Oyuncular için tasarlanmış windows latencymon gecikme değeri çok iyi. windows defender felan isteğe kapalı kurmadan format atabiliyorsun.
Teşekkür ediyorum bilgiler için

Windows 11'i tek geçerim. 2021 Ağustos'tan beri kullanıyorum. En ufak sorun yaşamadım, daha akıcı bir UI sunuyor.
Tamamen şans işi sanırım. Ben de bi deneyeceğim

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Tamamen şans işi sanırım. Ben de bi deneyeceğim
Ben pek çok bilgisayara Windows 11 kurdum, kendim de Insider sürümden beri kullanıyorum. Yıllar oldu. En ufak sorun yaşamadım. Kaynak kullanımlarım Windows 10 ile aynı. Oyunlarda aldığım FPS değerleri aynı. Üstelik daha modern bir görünüme sahibim. Neden geçmeyeyim? Tamamen bilinçli bir kullanıcı olmaktan geçiyor iş, gerekli ayarlar yapıldığı zaman Windows 11 asla hantal hissettirmez.

Daha alışageldiğimiz, basit bir tasarım istiyorsan Windows 10. Daha modern, yumuşak, yuvarlak hatlı bir tasarım istiyorsan Windows 11 geç. Ben Windows 11'ciyim. Hem tasarımı seviyorum hem de karanlık temayla uyumlu. Görev yöneticisi, not defteri, denetim masası vs. pek çok yer siyah olabiliyor. Windows 10'un tasarımı artık çok tilt ediyor beni, alışma meselesi.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Cengiz

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Ben pek çok bilgisayara Windows 11 kurdum, kendim de Insider sürümden beri kullanıyorum. Yıllar oldu. En ufak sorun yaşamadım. Kaynak kullanımlarım Windows 10 ile aynı. Oyunlarda aldığım FPS değerleri aynı. Üstelik daha modern bir görünüme sahibim. Neden geçmeyeyim? Tamamen bilinçli bir kullanıcı olmaktan geçiyor iş, gerekli ayarlar yapıldığı zaman Windows 11 asla hantal hissettirmez.

Daha alışageldiğimiz, basit bir tasarım istiyorsan Windows 10. Daha modern, yumuşak, yuvarlak hatlı bir tasarım istiyorsan Windows 11 geç. Ben Windows 11'ciyim. Hem tasarımı seviyorum hem de karanlık temayla uyumlu. Görev yöneticisi, not defteri, denetim masası vs. pek çok yer siyah olabiliyor. Windows 10'un tasarımı artık çok tilt ediyor beni, alışma meselesi.
Evet bende deneyeme karar verdim. Lisanslı mı peki nereden temin ettin acaba ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Evet bende deneyeme karar verdim. Lisanslı mı peki nereden temin ettin acaba ?
Windows 10 lisanları Windows 11 üzerinde de çalışıyor. Ucuz lisanlardan herhangi birini alabilirsiniz. PttAVM'de satıyorlar.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,666
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Benim laptop win 11 le geldi bende öyle devam ettim ama 2 sinide kullandım sistemde 16gb ram ve iyi bir cpu varsa geç derim (en az r5 1600 ile i3 10100f)

Top Bottom