Neler Yeni

🔥İndirim Windows 10 Pro 3,50 TL

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,948
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

TahinPekmez

80+ Silver
Oem mi tek kullanımlık mi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,141
İsim
Emre Zengin

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Kara Kartal
retail değil galiba
aldığınız keyleri google da aratın sahtekar çok

Son düzenleme:

QRuder

80+ Silver
hocam herkes öğrendi artık forumda atmaya gerek var mı, bir tane ana konu yapsanız key olayına. Alsak ne almasak ne 3.5tl vermek yerine netten çözebilirsiniz ikiside aynı hesap bir fark yok yani olan paranıza oluyo duyguyla değil mantıkla hareket edin TR de yaşıyorsunuz unutmayın 1TL nin hesabını yapmak zorundasınız artık

Mecal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ufuk SARI
Bu keyler Windows tarafından genelde eğitim kurumlarına ücretsiz verilen keylerden. Bu keylerin bir yöneticisi oluyor ve istedikleri zaman keyi iptal edebilir.
Örneğin bende de okulumun öğretmenlerine verdiği google mail var. Sınırsız drive hakkı mevcut. Bilişim öğretmenimiz ile birlikte hesaplara bakıp dilediğimiz hesabı kapatabiliyorduk. Bu keyler de buna benzer. Bu tür şeyleri Windows ile google ile iletişime geçip eğitim kurumu olduğunuzu ispat ettikten sonra bedava alabiliyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Aynı hataya düşüp 2 adet aldım bozuk çıktı. Değişim istedim firmayı kapattık dedi. PTT üzerinden iade işlemi başlat vs çok uğraştıcı. Popüler konularda olan Windows 10 etkinleştirme daha da kolay bu işlerden 😅 üstelik cebindeki para da gitmiyor.

Top Bottom