Neler Yeni

Windows 10 pro en uygun ve güvenilir nereden alınır?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
Konuyu açmadan önce şöyle bir baktım @snop02 ve @HelpmeBabe sizlerin başka bu tarz konularda cevap yazdığınızı gördüm birkaç kişi daha vardı ama onlar güvenli olmadığı söylendiği için önerilmeyen KMS yönteminden bahsetmiş o yüzden siz iki hocamı etiketledim. En ucuz güvenilir nereden 64 bit Windows 10 pro key alırım biliyor musunuz?

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
snop02
Konuyu açmadan önce şöyle bir baktım @snop02 ve @HelpmeBabe sizlerin başka bu tarz konularda cevap yazdığınızı gördüm birkaç kişi daha vardı ama onlar güvenli olmadığı söylendiği için önerilmeyen KMS yönteminden bahsetmiş o yüzden siz iki hocamı etiketledim. En ucuz güvenilir nereden 64 bit Windows 10 pro key alırım biliyor musunuz?
bakayım aktif varsa atayım...
Suradan alın die fikir veremem, bu sitelerle işim olmadı,

Son düzenleme:

Can...

80+ Platinum
güvenilir dersen Microsoft :D

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@snop02 benimki pro hocam home keyi girsem keyi girmem home olmasına yeter mi yoksa temiz kurulum ile mi yapacağım?

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
muhammet
Bende sağlamlisans sitesinden aldım 100 TL sıkıntı olmadı bütün güncelleştirmeleride alıyom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,885
Üyeler
140,714
Son üye
semihsezgin
Top Bottom