Neler Yeni

Windows 10 Sistemde Her Açılışta Masaüstü Simgelerinin 2. Ekrana Geçmesi

KnightDavion

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar.

Güncel ve orijinal Windows 10 kullanıyorum. 1 adet 32 inç (yatay) 1 adet 24 inç (dikey) monitör kullanıyorum. Ana ekranım 32 inç olan. Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Geçenlerde 32 inç monitörü satın almadan önce 24 inç monitörde oynadığım bir oyunu tekrar oynamaya başladım ve birkaç gün oynadım. Şu an oynamıyorum. Darksiders Genesis. O gün bu gündür

Windows her başlangıçta ana ekran olarak seçili olmayan ekranda simgeler başlıyor. Ben simgeleri ana ekrana taşısam bile kapatıp açınca yine aynısı oluyor. Windows ayarından Türk mantığı diğer ekranı ana ekran seçtim, sonra yine asıl ekranımı ana ekran seçtim denedim düzelmedi. Sonra farkettim ki (öncesini bilmiyorum) ana ekranımın üzerinde Windows görüntü ayarlarında 2 yazıyor, diğerinde 1 yazıyor. Bunu da düzeltemedim. Ekran kartından 2. ekranın kablosunu söküp taktım belki bir ihtimal düzelir diye denedim olmadı.

Sizce bunu nasıl çözebilirim? Böyle saçma bir sorun için format atmaya da değmez bana en az 12 saatlik iş çıkartır çünkü.

Yorumlarınız bekliyorum.

Sağlıcakla kalın.

qweqweqweqweqwe.png

Top Bottom