Neler Yeni

Windows 11 açılmıyor

ELNUR5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Elnur
IMG_20240103_212958.jpgSelam laptopum markası rog strik g16 rtx4060 İ7 13650HX.Ve 1 haftadır laptopum açılmıyor. Nedenini YouTubeda araşdırdım amma hiç bir video işime yaramadı. Teknik servise göndericem amma şu anda ailem müsait diyl. Bu yüzden belki benim gibi bu sorunu yaşamış birisi çıkar diye sormak istiyorum. Bu sorun nasıl düzeltilir. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu sorunu nasıl çözdünüz?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Alıntıyı görüntüleSelam laptopum markası rog strik g16 rtx4060 İ7 13650HX.Ve 1 haftadır laptopum açılmıyor. Nedenini YouTubeda araşdırdım amma hiç bir video işime yaramadı. Teknik servise göndericem amma şu anda ailem müsait diyl. Bu yüzden belki benim gibi bu sorunu yaşamış birisi çıkar diye sormak istiyorum. Bu sorun nasıl düzeltilir. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu sorunu nasıl çözdünüz?
Şu videoya bi bak

ELNUR5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Elnur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Format atmıştım. (Bellek ile)
Format atınca windows gider diye korkuyorum. Lisanslı windows aldığım yer bana öyle söyledi format atsam windows silinirmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atmıştım. (Bellek ile)
Bellek ile derken?

Şu videoya bi bak
Yok kanka çoktan denedim bunu

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Format atınca windows gider diye korkuyorum. Lisanslı windows aldığım yer bana öyle söyledi format atsam windows silinirmi?

Bellek ile derken?

Yok kanka çoktan denedim bunu
Format at bir şey olmaz. Lisans 5dk'lık iş

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba

ELNUR5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Elnur
Alıntıyı görüntüle

Bu kısımda format benzeri sıfırlama filan vardı diye hatırlıyorum
Reset this PC diyip ordan USB siz format atmak oluyormuş YouTubedan gördüm. Format atınca Windows 11 yeniden Microsoft sitesinden indiriyor amma bizim internet biraz sıkıntılı gidib geliyor o yüzden problem olur diye korkmuyor diylm.

Alıntıyı görüntüle

Bu kısımda format benzeri sıfırlama filan vardı diye hatırlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Şahin Gürçay
Reset this PC diyip ordan USB siz format atmak oluyormuş YouTubedan gördüm. Format atınca Windows 11 yeniden Microsoft sitesinden indiriyor amma bizim internet biraz sıkıntılı gidib geliyor o yüzden problem olur diye korkmuyor diylm.
Reset PC işe yaramıyor. Arkadaşın sistem dosyaları zarar görmüş belli ki. Bellek ile format atması lazım. Eğer bellek imkanı yoksa sıfırlama sekmesindeki bulut indirme sekmesini deneyebilir.

ELNUR5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Elnur
Reset PC işe yaramıyor. Arkadaşın sistem dosyaları zarar görmüş belli ki. Bellek ile format atması lazım. Eğer bellek imkanı yoksa sıfırlama sekmesindeki bulut indirme sekmesini deneyebilir.
Kanka bellek derken USB bellekmi demek istiyorsun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,022
Üyeler
155,029
Son üye
masteralp
Top Bottom