Neler Yeni

Windows 11 format sonrası 2 disktede Windows klasörü var

KvncNmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kıvanç
Merhaba arkadaşlar bugün USB bellek ile PC'ye format attım. Formattan sonra PC yavaş açılmaya ve ayarlar veya herhangi bir uygulama açılırken donma olmaya başladı sebebini anlayamadım. Her neyse bir de her bilgisayarı açışımda Windows seçme ekranı geliyor. Ekstra olarak hem disck C kısımında hem de D kısımında da Windows klasörü var. Sanırım kurulumu düzgün yapamadım. Sizce ne yapmalıyım. O kadar g Force Experience indirdim anakart sürücülerini falan kurdum. Bir de formattan sonra PC de uygulamalar gözükmüyor fakat bulut yedeği olmuş sanırım PC de adını yazmama rağmen League of Legends çıkmıyor ya da Riot Games yazıyorum çıkmıyor uygulamalarda ama gforce Experience oyunlarımda gözüküyorlar ve basınca da açılıyorlar anlayamadım. Şimdi aklımdan geçen tekrar USB ile format atmak bu sefer tüm dikleri seçip teker teker kaldıra basıp disklerin hepsinin içini temizlemek var sosyalde bir konuda okdum. Diğer diskleri temizlememe sebebim bazı diskler 100 MB falan kullanıyordu ve diskin yanında kurtarma yazıyordu. Bende galiba kurtarma ayarları ve Windows'un bazı ayarları bunlar silmemem gerekli sandım sizce ne yapmalıyım kafam çok karıştı arkadaşlar gerçekten bilen biri detaylı yardım edebilir mi?
Anlayacağınız PC her şeye geç tepki veriyor.
1721151909210.png
1721151913598.png

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
John Smith
Yanlış diske kurulum yapmış olabilir misin? İkinci disk normal harddisk ise sistem yavaş çalışabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,988
Üyeler
152,386
Son üye
onurcengz
Top Bottom