Neler Yeni

Windows 11 geçilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Civek
Arkadaşlar biliyorsunuz windows 11 sanırım çıktı, youtubede felan yine bir sürü windows 11 kurulum videoları felan çıkmaya başladı, demem şu ki, şuan windows 11 e geçebilir miymi geçenler güncel olarak sorunlarını söyleyebilirler mi, iso felan indirdim rufus yazdım, emin olmam lazım. Ve hangi sürümü kullanmalıyım, genel olarak müzik, oyun, film felan takılıyorum.

Son düzenleme:

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
ben geçtim şuan da iki sorun ile karşılaştım biri şu meşhur valorant ki o da biosdan secıre boot açılarak gideriliyor 2. ise metin2 pvp oynuyorum oyun w11 de açılmıyor onun dışında güzel tasarım açısından

Bura.K

80+ Silver
Sorunlarını bilemeyeceğim ama bellek optimizasyonu konusunda iyi olduğunu biliyorum. Bence geçilebilir. Sürekli yeni güncellemeler alıyor zaten. Ben kur gitsin derim.

prmdmnn

80+ Bronze
Ben Windows Subsystem for Android için Windows 11'e geçmiştim ama o özelliğin daha piyasaya çıkmasına var. Android uygulamaları ile işin olursa zaten direkt olarak geç. Arayüzü kolay ve modern olması, pencere yönetiminin gelişmesi, HDR desteklemesini (tabii ekran da desteklemeli) de içine katarsak yine mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Civek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben geçtim şuan da iki sorun ile karşılaştım biri şu meşhur valorant ki o da biosdan secıre boot açılarak gideriliyor 2. ise metin2 pvp oynuyorum oyun w11 de açılmıyor onun dışında güzel tasarım açısından
evet bende valorant oynuyorum onun çözümü varsa sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hangi sürümü kurmalıyım genel olarak, oyun, dizi, müzik, felan yani

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Arkadaşlar biliyorsunuz windows 11 sanırım çıktı, youtubede felan yine bir sürü windows 11 kurulum videoları felan çıkmaya başladı, demem şu ki, şuan windows 11 e geçebilir miymi geçenler güncel olarak sorunlarını söyleyebilirler mi, iso felan indirdim rufus yazdım, emin olmam lazım. Ve hangi sürümü kullanmalıyım, genel olarak müzik, oyun, film felan takılıyorum.
geçilir daha kullanışlı ve daha hızlı

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ömer Aslan
Tek bug oldu bana mouse kendi kendine hareket ediyordu. Güncelleme ile geçmiştim. Sonra temiz kurulum yaptım. mouse bugu olmadı. Onun dışında hiç hata almadım. Adamlar bu sefer iyi çalışıp yayınlamışlar. Öyle Win 10 gibi mavi ekran falan alacağımızı sanmıyorum. Pro sürümü öneririm.

Top Bottom