Neler Yeni

Windows 11 home key önerisi

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Evet, çalışıyor. Bilmeyenlerden daha fazla para alabilmek için Windows 11 kodlarını daha pahalıya satıyorlar. Zaten en fazla 20-30 TL fark oluyor. Müşteri diyor ki "Ne olacak sanki, 1$ bile etmiyor aradaki fark. Windows 11 olanı alayım da kafam rahat olsun." İşte herkes böyle düşündüğü için 1000 kişiye lisans satınca adam 20.000-30.000 TL daha fazla kazanmış oluyor. Ülkenin ticaret ahlakının özeti.
Anladım teşekkür ederim peki yukarda sormuştum tekrar sorayım arkadaşım böyle sitelerden kod aldıysa ve kod retail ise o bana verse kullanabiliyor muyum ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Anladım teşekkür ederim peki yukarda sormuştum tekrar sorayım arkadaşım böyle sitelerden kod aldıysa ve kod retail ise o bana verse kullanabiliyor muyum ?
Bilgisayarına girdiyse kullanamazsınız, daha girmediyse kullanabilirsiniz. Yahut girip kaldırdıysa da kullanabilirsiniz. Fakat hem onun hem sizin aynı anda kullanabilmesini istiyorsanız MAK key olmalı.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Draq123
Evet, çalışıyor. Bilmeyenlerden daha fazla para alabilmek için Windows 11 kodlarını daha pahalıya satıyorlar. Zaten en fazla 20-30 TL fark oluyor. Müşteri diyor ki "Ne olacak sanki, 1$ bile etmiyor aradaki fark. Windows 11 olanı alayım da kafam rahat olsun." İşte herkes böyle düşündüğü için 1000 kişiye lisans satınca adam 20.000-30.000 TL daha fazla kazanmış oluyor. Ülkenin ticaret ahlakının özeti.
https://www.pttavm.com/windows-10-home-lisans-anahtari-dijital-7-24-hizli-teslimat-p-826052431 yani ben bunu alsam 11 yapabiliyormuyum

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Bilgisayarına girdiyse kullanamazsınız, daha girmediyse kullanabilirsiniz. Yahut girip kaldırdıysa da kullanabilirsiniz. Fakat hem onun hem sizin aynı anda kullanabilmesini istiyorsanız MAK key olmalı.
Tamamdır teşekkür ederim bilgilendirme için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar az para verirseniz o kadar iyi, hepsi benzer şekilde elde ediyor kodları. Lisans alacağım zaman PTTAVM'den en ucuz neyse onu alıyorum. Şu ana kadar üç kere aldım, üçü de aynı mağaza idi. LisansON. Şu an yine en ucuz o. WhatsApp üzerinden iletmişlerdi kodu ben aldığım vakit. Sorunsuz kullanıyorum. Bakabilirsiniz:

Lisans türlerinin farkı için:
Bide bu keyin türü nedir acaba detay yazmamışlar.

Son düzenleme:

Existentia

80+ Silver
Sağlamlisans da 11 home oem retail e göre pahalı ama. Jetlisans da retail mi oem mi onu yazmamış.

Retail olanlarda var ama sağlamlisanda

Windows 10 kodu 11 de çalışıyor mu bilmediğimden soruyorum.
10 kodu 11 de çalışıyor

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bende bunu aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Bende bunu aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım.
kodun türü ne çıktı acaba ?

Bende jetlisans'dan almıştım , sıkıntısız kullanıyorum
aynen jet lisans bende dü oradan alsdım
kodun türü ne çıkmıştı jetlisans da ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,887
Üyeler
156,850