Neler Yeni

Windows 11 Kingston NV2 ve Samsung 870 EVO SSD'lerden hangisine kurulmalı?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Arkadaşlar Kingston NV2 vardı bende öncesinde A2000 vardı ama garantiden gitti değişti bu geldi falan karışık olaylar.

Kingston NV2 ve Samsung 870 EVO var. NV2'ye Windows 11 kurmuştum dolmaya başladıktan sonra çok ciddi kasmaya donmaya başlamıştı bilgisayar. Garantiye yolladım yeni NV2 yolladılar ama buna Windows 11 kurmaya çok çekinceliyim. Ya da diski bölmek mi lazım o sorunların olmaması için ne yapmak lazım? DRAM'siz bir SSD ama bana çok sorun yaşattı garantiye gitmeden önce şimdi 0 NV2 var elimde ne yapayım sizce?

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar Kingston NV2 vardı bende öncesinde A2000 vardı ama garantiden gitti değişti bu geldi falan karışık olaylar.

Kingston NV2 ve Samsung 870 EVO var. NV2'ye Windows 11 kurmuştum dolmaya başladıktan sonra çok ciddi kasmaya donmaya başlamıştı bilgisayar. Garantiye yolladım yeni NV2 yolladılar ama buna Windows 11 kurmaya çok çekinceliyim. Ya da diski bölmek mi lazım o sorunların olmaması için ne yapmak lazım? DRAM'siz bir SSD ama bana çok sorun yaşattı garantiye gitmeden önce şimdi 0 NV2 var elimde ne yapayım sizce?
Kesinlikle 870 kurulmalı

Aykut D.

80+ Gold

hadi samsunga kurdun windowsu oyundada kastırma yapmazmı kingston ?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Bilemiyorum artık 0 ssd verdiler ama garanti süreci de garip geçti bir daha uğraşmak istemiyorum. Zaten yks senem bilgisayarla da çok ta işim olmayacak ama windows'un akıcı olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler
ikiside güzel ssdler ama birinde dram var birinde yok
samsung dramli olduğu için windows ona kurulmalı
kingstoneda oyunları kur mis gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,560
Üyeler
147,374