Neler Yeni

Windows 11 Mavi Ekran Hatası

RosickyTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus
W11 kullanıma açıldığı gece indirip yüklemiştim. Kullanımı gayet güzel ve problemsizdi. Sonradan Valorant vb. oyunları yükleyince secure boot'u açın hatası falan aldım tabi bu oyunla alakalıydı. Secure boot'u otomatik açamıyordum. Daha sonra pc açılışında şifre koyun vb. düzenlemelerden sonra Secure Boot'u açtım. Oyunlara da girebildim fakat son zamanlarda ki ,bu secure boot'u açtıktan sonra yaşanmaya başladı, PC açıldıktan sonra Batarya ile kullanımdayken mavi ekran hatası alıyorum. Bu her zaman şarjı bağlı olmadığında oluyor. Benim gibi bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Secure Boot'u kapatmak mı lazım ki tekrar eski hale dönsün? Sıkmaya başladı artık. W10'a bile geçmeyi düşünüyorum. Çare bulan varsa yazabilirse sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem Köse
Temiz kurulum mu yaptın yoksa direkt laps diye indirip kurdun mu Win11’i? Laps diye indirdiysen bembeyaz bir sayfa açmanı, yani temiz kurulum yapmanı öneririm hocam. Upgrade edenler çok sorunla boğuşuyor Win11’de. (İlla da Win11 kullanıcam diye diretmene gerek yok, kapı gibi Win10 var)

Top Bottom