Neler Yeni

Windows 11 Sürekli Mavi Ekran Veriyor.

Arda0193

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
Merhaba ben cihazımda BIOS 27 saniyede açıldığı için hızlandırmaya çalışıyordum. MSI Center'ı başlangıç uygulamalarından devre dışı bıraktım ardından CMD'yi yönetici olarak açıp SFC /scannow sonra powercfg.exe /hibernate on ve shutdown /s /hybrid yaptım. En sondakini yaptıktan sonra bilgisayar 10 saniye sonra kapandı. Ve yeniden açtım 5 - 6 saniye geçti ve mavi ekran verdi."onda hata koduna bakamadım." ardından 10 saniye basılı tutup kapatıp tekrar açınca 5 - 6 saniye sonra bir daha mavi ekran verdi hata kodu SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED. Ardından bir daha kapadım ve açtım yine 5 - 6 saniye sonra mavi ekran verdi. Bu sefer de MEMORY_MANAGEMENT hatası verdi. Windows'un sitesinden güvenli başlatmak için baktım. En son maddeye kadar her şey normaldi ama sonra 10 saniye basılı tutup kapatacakken 5 - 6 saniye sonra mavi ekran verip MEMORY_MANAGEMENT hatası verdi. Güvenli moddada baslatamıyorum. Ekran geliyor ama sonra mavi ekran veriyor. Bunları yapmadan önce her şey normaldi. Bilgisayarın açılış hızı 3 - 4 saniye hızlandı ama bilgisayar sürekli mavi ekran veriyor ve mavi ekran ilkinde %0 da takılmıştı diğerlerindede %100 olmasına rağmen yeniden başlatılmıyor. Bilgisayarı alalı 2 hafta oldu parçalarda sıkıntı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
abdul samed yağız
Memory Managament galiba RAM hatasıydı diye biliyorum,ram slotlarını değiştirmeyi denermisiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özür dilerim,konu tarihine bakmamışım,sorun düzeldiyse çözüm atabilirmisiniz?

Top Bottom