Neler Yeni

Windows 11 simgelere tıklanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
Arkadaşlar ben dün windows 11e geçtim fakat geçtiğimden beri sürekli hata üstüne hatalar ile karşılaşıyorum. Bunlardan bir taneside ara sıra olan masaüstündeki simgelere tıklayamıyorum hiç bir şekilde tepki vermiyor ama başlat menüsü falan açılıyor görev çubuğunda sıkıntı olmuyor. Sırf bu yüzden geçen ay windows 10a geçmiştim dün yine 11 yaptım ve hala aynı sorunlar.

Win11 beni windows ortamından nefret ettirdi, soğutturdu. Zorunlu güncelleştirmeler, optimizasyon sorunları... Hatalar da cabası. Geçtiğim günden beri Wi-Fi de problemler yaşıyorum dün Wi-Fi'yi tanımadı bilgisayar bildiğin yoktu internete bağlanamadım. İnternette bulduğum çözümleri cmd de yaparak wifiyi sıfırladım anca düzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Win11 beni windows ortamından nefret ettirdi, soğutturdu. Zorunlu güncelleştirmeler, optimizasyon sorunları... Hatalar da cabası. Geçtiğim günden beri Wi-Fi de problemler yaşıyorum dün Wi-Fi'yi tanımadı bilgisayar bildiğin yoktu internete bağlanamadım. İnternette bulduğum çözümleri cmd de yaparak wifiyi sıfırladım anca düzeldi
İntel sistemlerde canavar gibi çalışıyor ama nedense AMD sistemlerde çok hata var Windows 11 için.

Top Bottom