Neler Yeni

Windows 11'e BÜYÜK GÜNCELLEME GELDİ! 22449.1000

En İyi Cevap
7
Yenilenen boot animasyonu aslında Windows 10'da bile vardı, ama gizlenmişti. Sonradan açılıyordu.
Windows 10X in animasyonuydu.
O altta yazan sürüm numaraları beni çok sinir ediyor. Güncellememe şansım varsa sonuna kadar kullanırım. Ya da o yazıları kaldırmanın yolu yok mu?
Regedit ile kaldırılabiliyor. YouTube da videoları mevcut.

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Özetleyeyim. Otomatik güncelleme için bilgisayar yeniden başladığında artık başlangıç sesi çalmayacak. Bildirimlere akrilik efekti eklendi. Windows Sandbox'u kapatırken gelen iletişim kutusu güncellendi. Uygulama adlarının bildirimlerden daha iyi görünmesi için bildirim merkezi güncellendi. Windows Hello ile tanışın bildirimi animasyonu güncellendi. Başta görsel olmak üzere çok fazla hata düzeltmesi yapıldı. Küçük çaplı da görsel ve tasarımsal yenilikler yapıldı. Birkaç sorun çözüldü. Ek olarak artık Boot ekranında Windows 8'den beri gördüğümüz noktalı çember yerine mavi bir halka animasyonu var.

progressring-indeterminate.gif
Woaw. Animasyon önemli :kedi:

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
Ses açıp kısınca sol üstte çıkan panelin yenilenmesi lazım bence. Windows 10la hala aynı

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
Nedense 8'den sonraki windows sürümlerinin görüntüsü hoşuma gitmiyor Vista, 7 çok güzeldi oysaki

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Nedense 8'den sonraki windows sürümlerinin görüntüsü hoşuma gitmiyor Vista, 7 çok güzeldi oysaki
Windows 7 güzeldi fakat modern tasarım geliştiği için onun da gelişmesi gerekiyordu. 7 modern tasarımın çok gerisinde.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Arkadaşlar an itibari ile Windows 11'e büyük güncelleme geldi bakalım neler değişiyor NT sürümü değişecek mi göreceğiz!
Önemli not: Bu güncelleme Developer kanalına gelmiştir.
Alıntıyı görüntüle

Uykumdan uyandım güncellemeyi yapmak için :D
Not2: Bu güncellemeyi yapabilmeniz için bilgisayarınızın Windows 11'i desteklemesi gerekmektedir.
Ek bilgi: Boot animasyonu değişmiş Windows 10X de ki gibi olmuş.
animasyonun değişmesi çok iyi olmuş ben beğenmiyordum (sadece onu beğenmiyordum)

Top Bottom