Neler Yeni

Çözüldü✓ WINDOWS 11'E GEÇMELİ MİYİM

rycK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ersin Boz
Instagram
ersn.bz
Steam
steamcommunity.com/id/ersnbz/
Twitter
merabaabenersin
Discord
Ersin#7777
Merhabalar, windows11 güncellemesi sürekli karşıma geliyor ve geçmekten emin değillim, bazı oyun ve programlarda açmamazlık durumu falan olur mu diye merak ediyorum sizce ne yapmalıyım?

Oyun olarak Shadow of Mordor, Six Siege, LoL, CS gibi oyunlar oynuyorum
Program olarak da, Devc++, Office(bunlarda sorun çıkmaz diye düşünüyorum) Programları
Tavsiyeleriniz nedir?

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Merhabalar, windows11 güncellemesi sürekli karşıma geliyor ve geçmekten emin değillim, bazı oyun ve programlarda açmamazlık durumu falan olur mu diye merak ediyorum sizce ne yapmalıyım?

Program olarak da, Devc++, Office(bunlarda sorun çıkmaz diye düşünüyorum) Programları
Tavsiyeleriniz nedir?
abi herkeste farklılık gösteriyor mesela bende windows 11 hiç sorun çıkarmadı oyun olsun başka programlar olsun ama arkadşımda sorun yaşattı win 10 döndü çok belirsiz bence deneyip görmek lazım kurtarma noktasıydı galiba adını tam bilmiyorum öyle geri dönebileceğin yedek oluştur öyle geç sorun çıkarırsa geri dönersin

serwintes

80+ Gold

Tavsiyeleriniz nedir?
forza crash yiyo onun dışında bi problem yok

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA

Tavsiyeleriniz nedir?
Hocam ben yaklaşık yazın ortasından beri kullanıyorum pek bir sıkıntı görmedim ama doğrusu insan Windows 10 u özlüyor. Ben şuan temiz kurulum yapacak durumda olmadığım için geçemiyorum Windows 10a

Windows 10 desteği bitene kadar veya bitmesine yakın, zamana kadar 10 kullanılmaya devam edilmeli benim görüşüme göre.
Tabi sizin kararınız, siz bilirsiniz.

rycK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ersin Boz
Instagram
ersn.bz
Steam
steamcommunity.com/id/ersnbz/
Twitter
merabaabenersin
Discord
Ersin#7777
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yedekleme yapacak yerim yok, bir de işlemci veya ekran kartı markalarına göre farklılık gösterme olasılığı var mı amd-intel ya da amd-nvidia gibi

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
arkadaşımla yılbaşında girdik 3 kere o crash yedi 2 kere ben yedim win 10 da hiç yemiyordum
bilgisayara göre değişiyor hocam, yemişte olabilirim gerçi ama hiç hatırlamıyorum ben de genelde rust birden kapanıyordu uyarı vermeden falan

serwintes

80+ Gold
bilgisayara göre değişiyor hocam, yemişte olabilirim gerçi ama hiç hatırlamıyorum ben de genelde rust birden kapanıyordu uyarı vermeden falan
aynen birden kapanmıştı işte win 10 da başıma hiç gelmedi ama win 11 daha güzel be
Mesaj otomatik birleştirildi:

program yükleyerek yapacağın güzelleştirmeleri microsoft yapıp koymuş gibi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
aynen birden kapanmıştı işte win 10 da başıma hiç gelmedi ama win 11 daha güzel be
Mesaj otomatik birleştirildi:

program yükleyerek yapacağın güzelleştirmeleri microsoft yapıp koymuş gibi
evet ya arayüzü falan da daha kullanışlı ben w10 geçtim bi ara hiç rahat edemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Durmuş Tetik

Tavsiyeleriniz nedir?
Ben geçtiğimde çoğu oyunda çökme oldu ve biosum güncel olmadığı için valorant gibi oyunlara giremedim. Farklı bir güvenlik duvarı istiyordu. Geri Windwos 10 a geçtiğimde psikolojik mi bilmiyorum ama daha akıcı geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,359
Üyeler
153,377
Son üye
lilspectra
Top Bottom