Neler Yeni

Modding Windows 8 1 Aero Edition x64 Türkçe

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yeni simgeler çok iyi. Elinize sağlık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 7 driverı çalışıyor bazen.
Olsa denerdim Windows 7 driverı.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Sırf şu simgeler için tekrar format atacağım
Simgeler şu aralar iş yapmaya ve beğenilmeye başladı. Bence değişim olması iyi oldu. Renk kattı sisteme. Üşenmesem bende bir format atacağım ama tekrar uğraşmak zor geliyor artık. Bu işler için yaşlandık artık belkide. :)
Dipnot: Konuya sadece bir like gelmiş, fazlasını umuyordum açıkcası buna üzüldüm. ):

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Windows 8.1 SL 64 bit kullanıyorum ama mağaza açılmıyor bunu yüklesem düzelir mi acaba ?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Olsa denerdim Windows 7 driverı.
Windows 7 driverlarınızı tanıyan bir makine, windows 8.1'i hayli hayli tanıması gerekli. Anakart özellikleriniz hakkında kuran kullananlar varmı diye ortalığı bir kolaçan etmenizde fayda var diye düşünüyorum. Desteği bitmeseydi, bir windows 7 çalışması düşünüyordum ancak ne yazıkki destek vb durumlardan artık w7 sistemleri hazırlamayı düşünmüyorum doğrusu. Bence donanımızla ilgili detayları edinip kuracağınızı düşünüyorum. Saygılarımla.

Windows 8.1 SL 64 bit kullanıyorum ama mağaza açılmıyor bunu yüklesem düzelir mi acaba ?
Mağaza kullanan biri değilim ancak, test için mağazayı açtım bir dünya uygulama oyun vb bir çok içerik yükleyin şeklinde menü geldi. Sizde ms store'un çalışmaması farklı bir sorundan ileri geliyor olabilir. başlat çalıştır'dan, komutu ekleyerek sfc /scannow yaparak dosya bütünlük değerlerini kontrol etmeniz işe yarayabilir denemek gerekli.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Windows 7 driverlarınızı tanıyan bir makine, windows 8.1'i hayli hayli tanıması gerekli. Anakart özellikleriniz hakkında kuran kullananlar varmı diye ortalığı bir kolaçan etmenizde fayda var diye düşünüyorum. Desteği bitmeseydi, bir windows 7 çalışması düşünüyordum ancak ne yazıkki destek vb durumlardan artık w7 sistemleri hazırlamayı düşünmüyorum doğrusu. Bence donanımızla ilgili detayları edinip kuracağınızı düşünüyorum. Saygılarımla.

Mağaza kullanan biri değilim ancak, test için mağazayı açtım bir dünya uygulama oyun vb bir çok içerik yükleyin şeklinde menü geldi. Sizde ms store'un çalışmaması farklı bir sorundan ileri geliyor olabilir. başlat çalıştır'dan, komutu ekleyerek sfc /scannow yaparak dosya bütünlük değerlerini kontrol etmeniz işe yarayabilir denemek gerekli.
valla 2 gün öncesine çalışıyordu mağaza daha sonra bi sorun oldu tekrar format attım pc ye açılmıyor şuan mağaza sfc/scannow tarih ayar falan hep denedim onları belki bunu kurarım

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
valla 2 gün öncesine çalışıyordu mağaza daha sonra bi sorun oldu tekrar format attım pc ye açılmıyor şuan mağaza sfc/scannow tarih ayar falan hep denedim onları belki bunu kurarım
Kurduğunuz single language paketi ile microsoft arasındaki bağlantılarla da, bir ihtimal alakalı olabilirde. Çünkü windows 10 geçmeyi diretme gibi bir anlayış hakim oldu son zamanlarda. her şey mümkün. İsterseniz indirip kurun deneyimleyin beğeneceğinizi düşünüyorum. her şey şakır şakır çalışıyor.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Kurduğunuz single language paketi ile microsoft arasındaki bağlantılarla da, bir ihtimal alakalı olabilirde. Çünkü windows 10 geçmeyi diretme gibi bir anlayış hakim oldu son zamanlarda. her şey mümkün. İsterseniz indirip kurun deneyimleyin beğeneceğinizi düşünüyorum. her şey şakır şakır çalışıyor.
Dünyanın en saçma çözümünü yaptım az önce herhangi bi dosya resim falan sağ tıklayıp birlikte açtan mağazada bul kısmını seçin ve mağaza açılıyor ama mağazanın menüsü açılmıyor arama kısmından istediğim uygulamayı indirebiliyorum.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

Laptop var. Demek istediğim Windows 7 driverları da yoktu.

Laptop modeli HP 14-CF2001NT.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Laptop var. Demek istediğim Windows 7 driverları da yoktu.

Laptop modeli HP 14-CF2001NT.
Driver yüklemeleri için snappy driver manager'ı kullanabilirsiniz. Cihazınıza bence windows 10 ltsb 2016 sürümünü kurun rahat edin derim. Verdiğiniz donanım bilgileriyle, bu sistem akıcı ve seri çalışacaktır. Bana göre windows 7'i aratmayan sistemlerden. İstenirse eğer windows 8.1 embedded industry pro sürümünüde kurabilirsinizde.
Snappydriver yükleyicini kurulumlardan sonra online olarak çalışırın tüm sürücülerinizi otomatik olarak bulur ve de, günceller. Tavsiye ederim. Kaynak: http://sdi-tool.org/releases/SDI_R2102.zip (Zip'ten çıkan dosyadan sdi olan dosyayı yönetici olarak çalıştırıp başlatın)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Driver yüklemeleri için snappy driver manager'ı kullanabilirsiniz. Cihazınıza bence windows 10 ltsb 2016 sürümünü kurun rahat edin derim. Verdiğiniz donanım bilgileriyle, bu sistem akıcı ve seri çalışacaktır. Bana göre windows 7'i aratmayan sistemlerden. İstenirse eğer windows 8.1 embedded industry pro sürümünüde kurabilirsinizde.
Snappydriver yükleyicini kurulumlardan sonra online olarak çalışırın tüm sürücülerinizi otomatik olarak bulur ve de, günceller. Tavsiye ederim. Kaynak: http://sdi-tool.org/releases/SDI_R2102.zip (Zip'ten çıkan dosyadan sdi olan dosyayı yönetici olarak çalıştırıp başlatın)
Tamamdır bi ara denerim.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55

fRoxy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Bilal Danışman
Modern simgelerin olmadığı hali varmı hocam ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,258
Üyeler
140,620
Son üye
zazaza121
Top Bottom