Neler Yeni

Çözüldü✓ Windows Bilgisayara Mac Kurmak

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
hocam şimdi flutter ile masaüstü uygulama da yapılabilecekmiş galiba beta olarak yayınlanmış veya duyurulmuş öyle bir haber duymuştum
Evet öyle bir şey var. Ama daha stabil değil diye biliyorum.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Daha ne yapacağına karar bile vermediysen ki tam verememişsin.Tavsiyem Flutter öğrenmemen.Flutter da dart öğreneceksin.Ve sadece Flutter yazabileceksin.React native öğrenirsen javascript öğreneceksin.React native i bıraksan bile angular react geliştirebileceksin.Backend tarafında node.js e kayabilirsin.Javascript öğrenmek şart gibi bir şey.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
@PeykSoftware merhaba, flutter zor bir dil mi? direkt başlangıç dili olarak öğrenebilir miyim?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
tamamdır teşekkür ederim son kez önerdiğiniz bir hoca var mı ? youtube, udemy farketmez
Hardware Andro kanalını öneririm. Hala bir sürü şey öğreniyorum o kanaldan. Hem başlangıç hem de ileri seviye için videoları var. Bu adamı flutter a başlarken keşfetmediğime o kadar pişmanım ki...
Mesaj otomatik birleştirildi:

@PeykSoftware merhaba, flutter zor bir dil mi? direkt başlangıç dili olarak öğrenebilir miyim?
Merhabalar, öncelikle Flutter bir dil değil, sdk. Dart dilini kullanıyor. Ve evet başlangıç olarak Dart dilini Flutter sdk'sini öğrenebilirsin. Ama her işin biz zorluğu vardır unutma 😉

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhabalar, öncelikle Flutter bir dil değil, sdk. Dart dilini kullanıyor. Ve evet başlangıç olarak Dart dilini Flutter sdk'sini öğrenebilirsin. Ama her işin biz zorluğu vardır unutma 😉
hocam o gün cevap verememiştim şimdi aklıma geldi, başlangıç için önerebileceğiniz bir kaynak var mı?
birde şu anda düşününce ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum, diyelim ki mobil uygulama yapacağım, kodlamayı öğrendim.
şu anda düşündüğümde aklıma hiç bir proje fikri gelmiyor, zaman neyi getirir bilmem ama ya bir proje fikri bulamazsam ne olacak? ben hep bana verilen görevi yapmak üzerine yönettim kendimi, dolayısıyla boşluğa düşmekten korkuyorum. kendimi nasıl geliştirmeliyim?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
hocam o gün cevap verememiştim şimdi aklıma geldi, başlangıç için önerebileceğiniz bir kaynak var mı?
birde şu anda düşününce ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum, diyelim ki mobil uygulama yapacağım, kodlamayı öğrendim.
şu anda düşündüğümde aklıma hiç bir proje fikri gelmiyor, zaman neyi getirir bilmem ama ya bir proje fikri bulamazsam ne olacak? ben hep bana verilen görevi yapmak üzerine yönettim kendimi, dolayısıyla boşluğa düşmekten korkuyorum. kendimi nasıl geliştirmeliyim?
İlk olarak yukarıda kaynak önerisi yapmıştım. (Hardware Andro kanalını önermiştim.)
2- Bionluk Fiverr gibi freelancer sitelerinden projeler alıp para kazanabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,821
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom