Neler Yeni

Windows etkinleştirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
Windows etkinleştirme yapmak için trendyol vs. gibi sitelerdeki keyler nasıl kullanılıyor. Bilgim olmadığı için soruyorum. Güvenilir midir.
(Windows 10)

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Ömerfaruk
Windows etkinleştirme yapmak için trendyol vs. gibi sitelerdeki keyler nasıl kullanılıyor. Bilgim olmadığı için soruyorum. Güvenilir midir.
(Windows 10)
Crack kod yükledim bugüne kadar ful 10pc ye felan bi sorun yaşamadım daha

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
ben yakın zamanda sağlamlisanstan aldım. ürünü hemen gönderdiler. hani sadece aklında bulunsun. trendyol hepsiburadada istediğin gibi bişey bulamazsan bu site de iyi diyolar. almadan ben de bi bakmıştım çünkü

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Tx
(Windows 10)
Normal fiyatın çok altında olunca insan şüphe ediyor ancak ben araştırdım durum şuymuş: Hindistan da vs Microsoft'tan sürekli bu kodlar çalınıyor ve satılıyormuş yani orijinal kodu çalıyor yerli esnaflara satıyorlar onlarda size satıyor dolayısıyla aldığınız kodun orijinal Microsoft kodu olduğuna güvenebilirsiniz.
Microsoft'un bu konuda hiç bir şey yapmaması da BENCE mantıklı. Bu sayede ürününü kullanan sayısı artıyor reklamı oluyor ve her daim gündemde kalıyor. Arada şirketler de Microsoft'un kendisinden alıyor ve bir şekilde dönüyordur diye düşünüyorum, tabi bu benim şahsi fikrim hiç bir dayanağı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal fiyatın çok altında olunca insan şüphe ediyor ancak ben araştırdım durum şuymuş: Hindistan da vs Microsoft'tan sürekli bu kodlar çalınıyor ve satılıyormuş yani orijinal kodu çalıyor yerli esnaflara satıyorlar onlarda size satıyor dolayısıyla aldığınız kodun orijinal Microsoft kodu olduğuna güvenebilirsiniz.
Microsoft'un bu konuda hiç bir şey yapmaması da BENCE mantıklı. Bu sayede ürününü kullanan sayısı artıyor reklamı oluyor ve her daim gündemde kalıyor. Arada şirketler de Microsoft'un kendisinden alıyor ve bir şekilde dönüyordur diye düşünüyorum, tabi bu benim şahsi fikrim hiç bir dayanağı yok.
Teşekkürler. Peki win 11 güncellemesi yaparsam yine kod almam gerekiyor mi yoksa ürün etkinleştiği için aynı koddan devam mı eder? Bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Tx
Teşekkürler. Peki win 11 güncellemesi yaparsam yine kod almam gerekiyor mi yoksa ürün etkinleştiği için aynı koddan devam mı eder? Bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim
Bildiğim kadarıyla format ile yaparsanız kod istiyor. Ancak win11 indirip kurulum yaparsanız etkinleştirme istemiyor. Tabi win 10 home dan, win 11 home veya win 10 pro dan, win 11 pro versiyona geçince böyle diğer türlü nasıl oluyor bilgim yok. (Bu bilgilerden %100 emin değilim bunu belirtmek isterim. Sadece fikir vermek açısından söyledim).

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nur
Çok teşekkürler
Bildiğim kadarıyla format ile yaparsanız kod istiyor. Ancak win11 indirip kurulum yaparsanız etkinleştirme istemiyor. Tabi win 10 home dan, win 11 home veya win 10 pro dan, win 11 pro versiyona geçince böyle diğer türlü nasıl oluyor bilgim yok. (Bu bilgilerden %100 emin değilim bunu belirtmek isterim. Sadece fikir vermek açısından söyledim).
Çok teşekkürler biraz daha araştırıcam

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
oem keyler direk anakarta işleniyormuş. sen format dahi atsan aynı win kullanmaya devam edebiliyomuşsun. ayrıca sen win10 aldın etkinleştirdin diyelim win11e yükseltebiliyosun. internette oem key mak key retail key görürsen farkları da bu şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,272
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom