Neler Yeni

Windows ile ilgili genel bir problem mi var acaba?

Windowsta bu ara bir sıkıntı var sanırım;
Windows 10 1909'a gelen son güncelleştirmeleri indirdikten sonra görev çubuğundaki arama kısmı çalışmamaya başladı. Bunun haricinde Windows Update bölümü açılmıyor, posta uygulaması açılmıyor, Windows mağazasına girilmiyor. İnternetin bağlı olduğunu gösteren simgede gözükmeyebiliyor. Bunlar dışında da başlıkta belirttiğim Task Host Window sistemi kapatırken belirip belirip duruyor bazen. SFC scannow mı yapsam ne yapsam bilemedim, pes doğrusu. Hala sorunsuz bir güncelleme gelmiyor.Yeniden başlatınca çözülüyor Yazılımsal bir sorun var ortada sanırım.Yaşayan arkadaşlar var mı acaba?Yoksa virüs falan mı var bende,bilemedim.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Bende de buna benzer bi sorun olmuştu. Ama 2004 sürümünde. Tekrar 1909'a geçerek çözmüşdüm. Eski sürüme dönmeyi deneyebilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de buna benzer bi sorun olmuştu. Ama 2004 sürümünde. Tekrar 1909'a geçerek çözmüşdüm. Eski sürüme dönmeyi deneyebilirsiniz.
Hocam sfc komutu vs işe yarar mı acaba?Ayrıca yeniden başlatınca çözülmeside garip.Galiba windows'un iş bilmezlikleri.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Daha önce yoktu bu sorun, son güncelleştirmelerden dolayı oldu sanırım.Bi de malwarebyts ve adwcleaner taraması yapayım diyorum.
Hatırlıyorsaniz hangi güncelleştirmeleri indirdiniz? Bi yerde görmüşdüm son Windows 10 güncelleştirmesi SSD'nizi yavaşlatıyor diye.

orionthor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
okan
arama kısmına girince ekran kararıyor bende aynı sorun mu ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arama kısmına girince ekran kararıyor bende aynı sorun mu ?
Ekran kararma yokta arama kısmı çalışmıyor.Yeniden başlatınca düzeliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatırlıyorsaniz hangi güncelleştirmeleri indirdiniz? Bi yerde görmüşdüm son Windows 10 güncelleştirmesi SSD'nizi yavaşlatıyor diye.
Hocam bu güncelleştirmelerden sonra oldu diye hatırlıyorum.
Screenshot_20200905-130936_Gallery.jpg

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Ekran kararma yokta arama kısmı çalışmıyor.Yeniden başlatınca düzeliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu güncelleştirmelerden sonra oldu diye hatırlıyorum.Alıntıyı görüntüle
Sondan üçüncü güncelleştirme hakkında şüpheliyim genellikle böyle güncelleştirmeler sorun çıkartır.

Sondan üçüncü güncelleştirme hakkında şüpheliyim genellikle böyle güncelleştirmeler sorun çıkartır.
O zaman yeni bir fix bekleyeceğiz artık.Virüsden oluşur mu peki acaba?Diye düşünüyorum ama restart atınca düzelmeside windows problemi gibi duruyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,984
Üyeler
140,741
Son üye
naytline
Top Bottom