Neler Yeni

Windows İso Dosyasına Klasör Ekleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Gönül
öncelikle selamunaleyküm arkadaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum ve günde en az 10 format atıyorum sorum şu

windows iso dosyasına ntlite adlı program ile winrar, chrome vb. programların katılımsız halini ekledim, ama klasör nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum, kurduktan sonra 1 saat uğraştırıyor her formatta, benim amacım, yapmak istediğim şey windows iso format dosyasına klasör eklemek ve bu klasöründe masaüstünde olmasını sağlamak yani format attıktan sonra bittiğinde, eklediğim klasör masaüstünde olsun istiyorum. öbür türlü çok uğraşıyorum ve internet üzerinde uzun süredir buna dair bir konu görmedim. bilgisi olan, nasıl yapabilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevabı bilen yok galiba lütfen yardımcı olun

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Önerim Sadece Windows Dosyalarının Kalması Sonradan Onları Kurabilirsiniz Daha Sağlıklı Olur

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Evet katılımsız olması şartıyla programlar ekleyebilirsiniz ama Klasörden kastettiğiniz nedir?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
umut şahin
öncelikle selamunaleyküm arkadaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum ve günde en az 10 format atıyorum sorum şu

windows iso dosyasına ntlite adlı program ile winrar, chrome vb. programların katılımsız halini ekledim, ama klasör nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum, kurduktan sonra 1 saat uğraştırıyor her formatta, benim amacım, yapmak istediğim şey windows iso format dosyasına klasör eklemek ve bu klasöründe masaüstünde olmasını sağlamak yani format attıktan sonra bittiğinde, eklediğim klasör masaüstünde olsun istiyorum. öbür türlü çok uğraşıyorum ve internet üzerinde uzun süredir buna dair bir konu görmedim. bilgisi olan, nasıl yapabilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

cevabı bilen yok galiba lütfen yardımcı olun
bro flasha yedekle format sonrası yşne sistemine atarsın

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,878
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Başka bir çözüm daha buldum başka sitede, bir bilgisayara temiz kurulum yap ve yüklenmesi gereken programları yükle içerisine. Sonra Windows onarma kısmından flash diske yedek al. O yedek ile pc lere kurulum yaparsın. Bu daha kolay ve kısa bir çözüm gibi duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Gönül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerim Sadece Windows Dosyalarının Kalması Sonradan Onları Kurabilirsiniz Daha Sağlıklı Olur
evet doğru ama bilgisayarcıda çalışıyorum hep fformat atıyorum çok uzun üremi alıyor o yüzden yine de teşekkür ederim

Başka bir çözüm daha buldum başka sitede, bir bilgisayara temiz kurulum yap ve yüklenmesi gereken programları yükle içerisine. Sonra Windows onarma kısmından flash diske yedek al. O yedek ile PC lere kurulum yaparsın. Bu daha kolay ve kısa bir çözüm gibi duruyor.
en yakın zamanda deneyip bildireceğim teşekkürler

Top Bottom